Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06061
Елітне насіння конопель Bars feminised були отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування оригінального Jack Herer з ароматним Haze. Гібрид ввібрав в себе кращі сторони батьківськи ліній.
Показать все Свернуть

Bars feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jack Herer x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний підйом настрою завершиться тілесним розслабленням
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Bars feminised Bang Seeds

Фемінізований фотоперіодний гібрид Bars, від сідбанка BangSeeds, порадує гроверів невибагливими і стрімко розвиваючимися сходами, які швидко перетворюються в струнку і пухнасто-кошлате рослину зі значною центральної колою і вузлуватими бічними гілками, що тягнуться вертикально вгору, а не в сторони. У висоту рослини досягають 130 сантиметрів в умовах індора, а на вулиці можуть дотягнутися до 150-160 см. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується прекрасним ароматом польових квітів.

Фемінізовані насіння конопель цього сорту, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, що істотно полегшує працю гроверу, дозволяючи заздалегідь запланувати врожайність і раціонально використовувати наявну для культивації площу.

Походження конопель Bars

Елітне насіння конопель Bars feminised були отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування оригінального Jack Herer з ароматним Haze. Гібрид ввібрав в себе кращі сторони батьківськи ліній. Він придбав винятковий імунітет до цвілі і гнилі, а також податливий характер, що дозволяє навіть недосвідченому ботаніку зняти гідний врожай смолистих шишок. Концентрація ТГК досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Bars

З вирощуванням гібрида впорається кожен гровер, який розуміє основні принципи поливу, освітлення та вентиляції. Для отримання врожаю досить забезпечити рослини освітленням від 250 ват Днат, а також об'ємними горщиками від 10 літрів з поживною сумішшю і належною вентиляцією. Застосувавши техніку SCROG, садівник зможе зняти до 600 грам смолистих бутонів з одного метра квадратного.

Рослини добре відгукуються на помірне внесення добрив, а також люблять постійний обдув вентилятором.

Аромат і ефект конопель Bars

Висушені шишки цього стрейну, після проліковуванні в холодильнику, випромінюють дивовижний лавандовий аромат з тонкими відтінками лимона. Приємний маслянистий дим залишить легкий кислуватийе післясмак і закрутить свідомість в плавному ейфоричному танці. Мить за миттю растаман буде усвідомлювати безтурботність і приємний підйом настрою, який на завершальній стадії забарвиться загальною тілесною розслабленністю і повним заспокоєнням розуму.

Медичне застосування конопель Bars

У терапевтичних цілях цей гібрид не використовують, але іноді його можна застосовувати в якості легкого енергетика, підвищуючи життєвий тонус.