Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06060
Фемінізовані насіння конопель Balkhash були отримані досвідченими селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі АК-47 з легендарної Білою Вдовою, яка має багаторічну історію і встигла завоювати серця більшості гроверів планети.
Показать все Свернуть

Balkhash feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK 47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує приємні ейфорійні припливи, прикрашені сплесками шаленої радості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Balkhash feminised Bang Seeds

Якщо і існують сорти канабісу, що володіють стрімким розвитком, то Balkhash feminised це почесний чемпіон сердь них. Сходи культури вже через 3-4 тижні вегетативної стадії перетворяться в шикарні пухнасті кущі, увінчані величної центральної колою. Гібрид наділений винятковим потенціалом врожайності і психоактивністю. Концентрація тетрагідроканнабінолу в смолі рослин досягає 22%.

У висоту кущі досягають 130 сантиметрів в умовах домашнього гроурума, а на вулиці витягуються до 170 см. Досить помітні здалеку рослини доведеться маскувати серед чагарників або підшукувати такі місця, де не ступає нога випадкового перехожого. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується насиченим землистим ароматом з відтінками вологої деревини і соснового лісу.

Походження конопель Balkhash

Фемінізовані насіння конопель Balkhash були отримані досвідченими селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі АК-47 з легендарної Білою Вдовою, яка має багаторічну історію і встигла завоювати серця більшості гроверів планети. Одержаний стрейн успадкував високу продуктивність смоли, відмінний ефект і високу опірність більшості захворювань, яким піддається канабіс.

Особливості вирощування конопель Balkhash

Елітне насіння конопель Balkhash feminised рекомендуються, перед висадкою в грунт, замочити на ніч у воді і проростити між вологими ватними дисками. Коли "горіхи" проклюнуться, їх акуратно, бажано пінцетом, висаджують в торф'яні таблетки або стаканчики, наповнені живильним субстратом або кокосовим волокном. Не слід глибоко садити насіння. Оптимальною глибиною для висадки вважається 0,5-0,7 см. Коли розсада зміцніє, то її можна пересадити в глибокі горщики від 7 літрів. У відкритий грунт гібрид можна десантувати при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Так як умови вулиці непередбачувані, то краще висаджувати стрейн двох-трьох тижневої розсадою.

Рослини цього сорту добре реагують на регулярний полив і помірне внесення добрив на стадії цвітіння. У вегетативній фазі добрива можна не вносити, якщо в горщик насипаний живильний субстрат. Концентрації поживних елементів на початковій стадії буде цілком достатньою для нормального розвитку кущів.

Оптимальне освітлення в гроубокса - від 400 ват Днат. У скромних гроурумах можна використовувати 150-250 ватні лампи. З квадратного метра можна зняти до 500 грам смолистих бутонів, щедро посипаних мільйонами блискучих трихом.

Аромат і ефект конопель Balkhash

Сухі шишки цієї культури заповнять простір дивовижними інтонаціями землистості і прянощів. Насичений маслами дим подарує приємні ейфорійні припливи, прикрашені сплесками шаленої радості і трансцендентним сприйняттям дійсності.

Медичне застосування конопель Balkhash

У терапевтичних цілях цей гібрид використовують як панацею від безлічі психічних недуг, в тому числі епілепсії, безсонні, шизофренії, а також як заспокійливий і седативний засіб.