Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03868
Голландське насіння конопель швидко прокльовується і потім паростки переходять в стадію вегетації. Під час цвітіння, шишки можуть виділяти досить сильний аромат. Якщо ви обрали індор для культивування - потурбуйтеся заздалегідь надійною системою вентиляції з попередньо встановленими вугільними фільтрами
Показать все Свернуть

Auto Xtreme feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Out Law
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і енергійний із запаморочливою легкістю
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Xtreme feminised Dutch Passion Seeds

Цей автоквітучий гібрид був виведений внаслідок взаємодії брідерів двох сідбанків протягом двох років. Безпосередню участь у створенні Auto Xtreme взяли селекціонери банків насіння DinaFem і Dutch Passion. Новинка продовжила генетичну історію популярного сорти конопель Out Law, що є в свою чергу, кросом легендарних Amnesia і Super Haze.

Загальні характеристики конопель Xtreme

Для повного дозрівання з моменту прокльовування насіння, рослинам потрібно не менше одинадцяти тижнів (в середньому дванадцять). За цей час кущі встигають подолати півтораметрову висоту. Культивування на свіжому повітрі принесе до 200 грамів сухої речовини з кожного вирощеної вами рослини. На тлі такої врожайності і стабільної високу частку тетрагідроканнабінола, сорт виглядає вельми привабливо.

Вирощування конопель Xtreme

Голландське насіння конопель швидко прокльовується і потім паростки переходять в стадію вегетації. Під час цвітіння, шишки можуть виділяти досить сильний аромат. Якщо ви обрали індор для культивування - потурбуйтеся заздалегідь надійною системою вентиляції з попередньо встановленими вугільними фільтрами. Штам показує хороше зростання і в аутдорі, і в теплиці. Рекомендовано як досвідченим гроверам, так і тим хто тільки на початку свого шляху проб і помилок.

Медичне застосування конопель Xtreme

Якщо ви знаєте, що таке ранкові сорти марихуани, то Auto Xtreme саме такий. Він бадьорить і піднімає настрій, тонізує. Ефективне рішення при депресіях і меланхолії.

Запах, аромат і ефект конопель Xtreme

Щільний насичений аромат поєднується з приємним класичним хейзовим смаком. Ефект потужний і енергійний із запаморочливою легкістю.