Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1926
Практично будь-який метод і техніка може бути застосована до вирощування "Білого Гобліна". Виняток становить лише клонування (SOG). Вегетативна стадія, на якій робляться клони, практично відсутня у автоквітучих штамів, що ускладнює живцювання.
Показать все Свернуть

Auto White Goblin feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder2 x White Moscow x Auto White Dwarf
Тип:
Sativa / Indica, Sativa
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
всепоглинаючий спокій і рівновага між зовнішнім і внутрішнім світом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Goblin feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель White Goblin - перлина колекції від сідбанка Ganja Seeds. Кропітка робота бридерів дозволила отримати унікальний гібрид, здатний до кінця цвітіння повністю покриватися щедрим килимом білосніжних тріхомок. Стрімкий ріст, короткий період цвітіння, компактність і високий потенціал врожайності дозволили штаму завоювати серця тисяч гроверів. Чудовий аромат в пік цвітіння доведеться маскувати. Мабуть, це єдиний недолік Білого Гобліна.

Висота кущів не перевищує 60-70 сантиметрів, а життєвий цикл становить 60-65 днів. Такі параметри сприяють вирощуванню стрейна навіть в скромних системних блоках і невеликих гроубоксах. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу досягати найнижчих бутонів, даючи їм налитися силою і набрати у вазі.

Родовід конопель White Goblin

Насіння конопель Аuto White Goblin fem були отримані завдяки схрещуванню трьох легендарних ліній: низькорослого автоквітучого Lowryder2, забійної White Moscow і не менш відомого чемпіона з виробництва смоли White Dwarf.

Особливості вирощування конопель White Goblin

Практично будь-який метод і техніка може бути застосована до вирощування "Білого Гобліна". Виняток становить лише клонування (SOG). Вегетативна стадія, на якій робляться клони, практично відсутня у автоквітучих штамів, що ускладнює живцювання.

Насіння конопель однаково добре культивуються у відкритому і закритому грунті, а також в теплицях. Потужна коренева система зажадає об'ємний горщик від 7-10 літрів. Чим більше ємність для вирощування, тим більше врожаю можна зібрати. За оптимальних умов Гном порадує 400-500 грамами сухих суцвіть під сіткою з одного метра квадратного або до 120 грам з куща. Збільшити продуктивність можна за допомогою органічних добрив. Для автоквітів вносити підживлення краще після 40 дня.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, а в маленьких гроубоксах - 100-200 Ватт ЕСЛ.

Смак і ефект конопель White Goblin

Сухі кришені шишки виділяють чудовий цитрусовий аромат з інтонаціями абрикоса і прянощів. Ароматний густий дим залишить квітково-гашишний післясмак і подарує всепоглинаючий спокій і рівновагу між зовнішнім і внутрішнім світом. Приємна знемога наповнить м'язи лінню і дозволить невимушено розслабитися.

Медичні властивості конопель White Goblin

Штам позитивно зарекомендував себе при виведенні з депресії, знятті хронічних больових симптомів, а також в якості стимулюючого апетит засобу. Зменшує частоту судом, позбавляє від нудоти і панічних атак.

У магазині можна купити автоквітуче насіння конопель в фірмових упаковках, що перешкоджають пошкодженню при транспортуванні.