Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS662
Auto White Dwarf regular ідеально підходить для аутдору і культивації в невеликих за розмірами боксах. Даний гібрид пробачить дебютанту помилки.
Показать все Свернуть

Auto White Dwarf regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Dwarf x Widow x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля заспокоєння і гармонії накриє курця через кілька хвилин після вдихання насиченого диму
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Dwarf regular Ganja Seeds

Автоквітучий регулярний сорт складається з генетики відомих стрейнів: White Dwarf, WhiteWidow і Ruderalis. Селекціонери сідбанка Ganja Seeds змогли в повній мірі передати гібриду виключно кращі якості батьківських штамів. Якісне насіння конопель «Білий гном» здивують міцними сходами, які доставлять багато позитивних емоцій в процесі гровінга як професійного конопляра, так і недосвідченому ботаніку.

Загальні характеристики конопель White Dwarf

Сама назва стрейну говорить гроверу, що кущ буде невисоким (не більше 0,8 метра). Незважаючи на таку мініатюрність, одна рослина виробляє близько 80 грам відмінного продукту. Відмінною особливістю штаму можна назвати прискорене зростання і цвітіння. Рослина володіє хорошим імунітетом, що дозволяє дати відсіч «капризам» природи, а також протистояти атаці цвілі.

Вирощування конопель White Dwarf

Auto White Dwarf regular ідеально підходить для аутдору і культивації в невеликих за розмірами боксах. Даний гібрид пробачить дебютанту помилки. Якщо висадити «горіхи» в збагачений азотом / фосфором / калієм грунт, а також забезпечити світло лампою ДНаТ потужністю від 200 ват, то канабіс зможе розкрити весь свій потенціал і наростити щільну шишечну масу.

Медичне застосування конопель White Dwarf

Лікувальні властивості представленої марихуани не були визнані медиками, але це не заважає використовувати її як засіб від подагри, безсоння, артриту і головного болю.

Смак і ефект конопель White Dwarf

Легкі солодкі пахощі суцвіть припадуть до смаку самому вимогливому гурману. Хвиля умиротворення і гармонії накриє курця через кілька хвилин після вдихання насиченого диму. Тривалий релакс дозволяє не тільки прогнати втому і відновити запас енергії, але і зануритися в здоровий глибокий сон.