Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06051
Якщо недосвідчений садівник досі не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - це відмінний вибір. Він невибагливий у вирощуванні і потребує до себе мінімум турботи і уваги.
Показать все Свернуть

Auto Turgai feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Jack Herer x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий церебральний ефект зміниться приємним розслабленням
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Turgai feminised Bang Seeds

Auto Turgai feminised - чудовий автоквітучий гібрид від амбітних селекціонерів BangSeeds. Гібрид має стрімке зростанням і зацвітає незалежно від режиму освітлення. Рослини формують подовжену центральну колу і безліч міцних бічних гілок посипаних зав'язями суцвіть. Висока врожайність стрейна дозволила йому завоювати визнання у гроверів, націлених на комерційну вигоду.

Життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) становить 10-12 тижнів. Цвітіння супроводжується дивовижним ароматом солодощів і приправ. У висоту рослини рідко перевищують 80 сантиметрів в умовах гроурума, а у відкритому грунті можуть досягати 130 см.

Фемінізовані насіння конопель auto Turgai - чудовий посадковий матеріал, з якого 100% зійдуть тільки жіночі сходи канабісу. Якщо недосвідчений садівник досі не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - це відмінний вибір. Він невибагливий у вирощуванні і потребує до себе мінімум турботи і уваги.

Походження конопель Turgai

Елітне насіння конопель автоквітучого фемінізованого стрейну Turgai були отримані брідерами шляхом схрещування Рудераліса з відомим штамом Auto Jack Herer. Сміттєві коноплі (ruderalis) посилили імунітет отриманого гібрида, а також наділила його стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища і погодних примх. Концентрація тетрагідроканнабінола становить 16%.

Особливості вирощування конопель Turgai

Культивація даного стрейна не викличе труднощів навіть у початківця садівника. Культура ідеально оптимізована під вирощування у відкритому грунті, а також в умовах домашньої оранжереї. Кущі відмінно гнуться і не стресують при прищипуванні верхівки. До них можна застосувати всі відомі техніки культивації за винятком клонування. SOG більше підходить для фотоперіодних сортів, що володіють більш тривалої вегетативної стадією. У автоквітів вона практично відсутня.

Оптимальне освітлення - від 150 ват Днат. Також можна задіяти лампи ЕСЛ і ЛЕД від 100 ват. Чим більше горщик, тим масивніше виросте кущ. У скромних гроурумах рекомендується використовувати ємності від 5 літрів, а якщо дозволяє простір, то можна садити насіння в 20 літрові горщики. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам сухих бутонів.

Аромат і ефект конопель Turgai

Після пролічці сухі суцвіття цього сорту виділяють чудовий аромат східних солодощів з легким відтінком фруктів і вологої деревини. Густий і м'який дим подарує підбадьорливий церебральний ефект, який незабаром зміниться приємним розслабленням і солодкою знемогою.

Медичне застосування конопель Turgai

Цей штам не відноситься до медичних, але може використовуватися в якості легкого м'язового релаксанта. Відмінно піднімає настрій і підвищує життєвий тонус.