Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06050
Елітне насіння конопель автоквітучого фемінізованого стрейну Tobol, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Дана обставина дозволяє гроверу заздалегідь раціонально розпланувати наявний простір для посіву, а також передбачити врожайність всій плантації.
Показать все Свернуть

Auto Tobol feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує незабутнє ковзання по хвилях розслабленості і вибухового позитиву
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Tobol feminised Bang Seeds

Автоквітучий фемінізований гібрид Tobol порадує гроверів стрімко розвиваючимися сходами, які буквально на очах перетворюються в величні кущі з величезної центральної колою і короткими бічними гілками. Стрейн зарекомендував себе як хороший виробник смоли. До кінця життєвого циклу кущі будуть повністю сяяти від незліченної безлічі іскристих трихом. Заповзятливий гровер повинен здогадатися, що зі стриженого листя можна виготовити першокласний гашиш.

Смолистість не єдина перевага стрейна. Селекціонерам вдалося домогтися високого рівня тетрагідроканнабінола в 22%, що досить багато, враховуючи, що мова йде про автоквіт. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується приємним ягідним ароматом. У висоту рослини не перевищують 70 сантиметрів в індорі і можуть витягнутися до 100 см в умовах відкритого грунту.

Походження конопель Tobol

Фемінізовані насіння конопель Tobol auto були отримані брідерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого на весь світ Blueberry з не менш відомим низькорослим гібридом Lowryder. Одержаний штам увібрав всю психоактивну міць оригінального Блуберри, який отримав репутацію воістину психотропного сорту, а від лоурайдерів успадкував високий імунітет і компактний розмір.

Особливості вирощування конопель Tobol

Елітне насіння конопель автоквітучого фемінізованого стрейну Tobol, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Дана обставина дозволяє гроверу заздалегідь раціонально розпланувати наявний простір для посіву, а також передбачити врожайність всій плантації.

Культивація рослин цієї культури може викликати деякі труднощі у початківців садівників. Кущі схильні до стресу при підрізуванні, а також не люблять постійних переливів і можуть дуже негативно зреагувати на надмірне внесення добрив.

Оптимальне освітлення для вирощування сорту - від 150 ват Днат. Якщо гроурум зовсім скромний, то можна застосовувати лампи ЕСЛ або ЛЕД від 100 ват, але завжди слід пам'ятати, що краще Днат може бути тільки Днат більшої потужності. З квадратного метра досвідчені садівники знімають до 500 грам смолистих суцвіть (сухих). Рекомендовані ємності для вирощування - від 5-7 літрів.

Аромат і ефект конопель Tobol

У ароматичної палітрі сухих і грамотно пролікованих бутонів представленої культури виразно відчуваються приємні відтінки соковитих ягід. Маслянистий дим моментально закрутить голову навіть толерантному любителю селекційних сортів канабісу та подарує незабутнє ковзання по хвилях розслабленості і вибухового позитиву. Закінчується політ приємним, майже наркотичним розслабленням із зануренням в світ мрій і релаксації.

Медичне застосування конопель Tobol

В цілющих діях цей гібрид не використовують, хоча багато цінителів марихуани стверджують, що саме ця культура найкраще допомагає вибратися з депресії.