Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS658
Гібрид показує хорошу продуктивність в аутдорі та індорі. Канабіс добре піддається тренуванням, а також технікам «SCROG» і «SOG».
Показать все Свернуть

Auto Titan regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Kush
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Hindu Kush x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Titan regular Ganja Seeds

Селекціонери сідбанка Ganja Seeds провели колосальну роботу при схрещуванні Аuto Hindu Kush з Аuto Blueberry, що призвело до появи нового гібрида з ідеальними показниками. Якісне насіння конопель автоквітучого регулярного сорту безустанно радує гроверів стійкими сходами надзвичайно привабливої зовнішності.

Загальні характеристики конопель Titan

Стрейн не викличе труднощів у процесі культивації, при цьому порадує око неординарним зовнішнім виглядом, тому купити насіння конопель Титан рекомендується не тільки новачкам, але і досвідченим гроверам. Рівень ТГК досягає високої позначки при середніх показниках КБД. Одна рослина виробляє за 8-10 тижнів цвітіння близько 55 грам високоякісного стаффа.

Вирощування конопель Titan

Гібрид показує хорошу продуктивність в аутдорі та індорі. Канабіс добре піддається тренуванням, а також технікам «SCROG» і «SOG». У період цвітіння кущ випромінює яскравий запах, тому слід заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра. На центральній колі і численних бічних гілках формуються важкі суцвіття, посипані незліченною кількістю трихом.

Медичне застосування конопель Titan

Штам не є лікувальним, але поширений як засіб від мігрені, м'язових болів, стресу і панічних атак. Допомагає повернути апетит і міцний сон.

Смак і ефект конопель Titan

В ароматі шишок чітко виділяються ноти лісових ягід. Густий насичений дим залишає приємний солодкий післясмак. Хвиля спокою і розслаблення пробігає по тілу через кілька секунд після вживання марихуани, повертаючи сили після важкого трудового дня.