Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03882
Сорт порівняно легкий в вирощуванні, тому підійде і початківцям коноплярам. Для відкритого грунту рекомендується відразу виробляти посадку в великі 20-літрові горщики.
Показать все Свернуть

Auto Think Different feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
АК-420 x АК-47 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
супроводжується легкої анестезією тіла і психоделічними передумовами до тривалого, захоплюючого тріпу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
365 грн.

Описание Auto Think Different feminised Dutch Passion Seeds

Для того, щоб постійно залишатися в мейнстрімі, потрібно думати інакше і нестандартно. Auto Think Different feminised - результат таких дій, виконаних брідерами популярного виробника насіння Dutch Passion. Першим кроком стала успішна реалізація ідей по фемінізації насіння в далеких 90-х роках. Для виведення гібрида використовувалися насіння конопель АК-420, послідовника забійної генетичної лінії АК-47. Зазначений штам багаторазово схрещували з ексклюзивним Ruderalis (конопля бур'яниста), щоб вивести чисті жіночі насіння автоквітучого сорту канабісу. І все вийшло на ура.

Загальні характеристики конопель Think Different

Новинка вийшла привабливою в різних контекстах. Сорт Think Different не тільки виробляє потужну марихуану, але і радує високою врожайністю. Для досвідчених коноплярів прикладені зусилля можуть обернутися 200-300 грамами добірної ганжі до кінця сезону, який у даного стрейна коливається в межах десяти-дванадцяти тижнів. Для індора терміни злегка зменшуються на один-два тижні, як і маса зібраної сухої речовини. Але і півкіло хеша з одного квадратного метра посівної території, теж дуже приємний результат. Частка ТГК стабільно не менше 18%.

Вирощування конопель Think Different

Домінування Sativa в фенотипі дозволяє розраховувати на висоту куща не менше метра. У аутдорі рідкісні випадки майже двометрових ялинок. Сорт порівняно легкий в вирощуванні, тому підійде і початківцям коноплярам. Для відкритого грунту рекомендується відразу виробляти посадку в великі 20-літрові горщики. При теплому літі, вже до середини серпня можна замислювати харвест. Рослини інтенсивно розвиваються в будь-яких обраних умовах, аж до теплиць і гідропоніки.

Медичне застосування конопель Think Different

Сатівне домінування (60/20 до більшості індіки) дозволяє марихуані ефективно протистояти депресії і меланхолії, стимулювати апетит і нівелювати головний біль або напади мігрені.

Запах, аромат і ефект конопель Think Different

Запах і смак марихуани виключно солодкий, насичений і тягучий. Ефект супроводжується легкою анестезією тіла і психоделічними передумовами до тривалого, захоплюючого тріпу.