Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06049
Якщо початківець садівник все ще сумнівається, яке насіння конопель замовити для першого грова, то цей стрейн - кращий вибір. Повний життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) становить 10-12 тижнів.
Показать все Свернуть

Auto Tengiz feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
закрутить голову і подарує безліч позитивних вібрацій, змиваючи ментальні і тілесні блоки
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Tengiz feminised Bang Seeds

Фемінізований автоквітучий стрейн канабісу Tengiz, від досвідчених селекціонерів сідбанка BangSeeds, обнадійливо сколихнув ринок насіння селекційного канабісу. Справа в тому, що сорт настільки непримхливий до умов культивації, що з його вирощуванням впорається навіть недосвідчений гровер, який не до кінця вник в усі теоретичні аспекти захоплюючого мистецтва грову. Фемінізовані насіння конопель цього штаму, після висадки в грунт, гарантовано дадуть жіночі сходи, які не бояться різких перепадів температури, мають винятковий імунітетом до епідемії цвілі і гнилі, а також легко прощають більшість помилок початківцям садівникам. Крім цього культура відрізняється високою продуктивністю смоли, а рівень тетрагідроканнабінола становить 18%, що цілком достатньо для першого знайомства з каннабісом.

Якщо початківець садівник все ще сумнівається, яке насіння конопель замовити для першого грова, то цей стрейн - кращий вибір. Повний життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) становить 10-12 тижнів. Період цвітіння супроводжується дивовижним ароматом східних солодощів. У висоту рослини досягають 70 сантиметрів, а в умовах аутдору можуть дотягнутися до 110 см.

Походження конопель Tengiz

Елітне насіння конопель фемінізованого автоквітучого гібрида Tengiz були отримані брідерами шляхом схрещування знаменитого на весь світ Skunk з Big Bud. Одержаний хрест був стабілізований і перехрещений з Рудералісом, який нагородив штам автоквітучими властивостями і стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища, в тому числі до погодних примх.

Особливості вирощування конопель Tengiz

Вирощувати цю культуру легко і приємно. Вона прекрасно адаптована під культивацію у відкритому грунті, теплиці і в домашній оранжереї. Рекомендовані ємності для вирощування - від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення від 100 ват ЕСЛ або ЛЕД. У середніх і великих гроубокса можна використовувати натрієві лампи високого тиску від 250 ват Днат.

Удобрювати рослини можна після 40 дня життя. Це обумовлено тією обставиною, що в живильному субстраті цілком достатньо мікроелементів на 4-6 тижнів життя куща. Якщо в якості суміші використовується тільки кокосове волокно, то годувати кущі доведеться з раннього віку.

З квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних сухих суцвіть посипаних мільйонами трихом. Одна рослина на вулиці зможе наростити до 75 грам.

Аромат і ефект конопель Tengiz

Якщо подрібнити в гріндері сухі і правильно проліковані бутони цього сорту, то приміщення наповниться приємними ароматами солодощів. Маслянистий і густий дим подарує унікальну і потужну по силі наркотичну дію, яка в буквальному сенсі закрутить голову і подарує безліч позитивних вібрацій, змиваючи ментальні і тілесні блоки.

Медичне застосування конопель Tengiz

Дана культура не відноситься до медичних сортів, але здатна підвищити життєвий тонус, підбадьорити і підняти настрій.