Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06048
Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейну Talkan були отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого і ароматного сорту Lavender з легендарним низькорослим штамом Lowryder # 2.
Показать все Свернуть

Auto Talkan feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lavender x Lowryder#2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується тривалим розслабленням
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Talkan feminised Bang Seeds

Якщо вам не доводилося вирощувати селекційний гібрид з неповторним м'ятним ароматом і високою продуктивністю смоли, то автоквітучий фемінізований стрейн Talkan - прекрасний вибір. Унікальний сорт крім перерахованих якостей володіє неперевершеною невибагливістю до умов культивації. Він ідеально адаптований під вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї, має винятковий імунітет і не боїться переливів і тривалих періодів посухи.

Сходи культури стрімко перетворюються в компактні пухнасті кущі з величезної центральної колою і декількома міцними бічними гілками. Життєвий цикл рослин (від розсади до харвесту) триває 10-12 тижнів. Фазис цвітіння супроводжується освіжаючими нотками лайма і м'яти. У висоту кущі ледь досягають 60-75 сантиметрів в гроурумі, а на вулиці можуть дотягнутися до 120 см.

Походження конопель Talkan

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейна Talkan були отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого і ароматного сорту Lavender з легендарним низькорослим штамом Lowryder # 2. Одержаний гібрид успадкував податливість в культивації, а також прекрасні смакоароматичні характеристики і потужний вплив. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Talkan

Елітне насіння конопель Auto Talkan feminised рекомендується замочити на ніч у воді і проростити між двома вологими ватними дисками. Дана методика дозволить домогтися майже стовідсотковою схожості. На вулицю культуру висаджують при стабільній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм добре зміцнілою і укоріненою розсадою.

Оптимальні умови для гроурума:

  • освітлення від 150 ват ЕСЛ, ЛЕД або Днат;
  • хороша вентиляція;
  • постійний обдув;
  • горщики від 5 літрів;
  • регулярний полив у міру висихання грунту;
  • поживний субстрат на основі кокосового волокна, перліту і збагаченої землі в рівних пропорціях;
  • режим освітлення 18/6 або 20/4;
  • температура + 22-28 градусів за Цельсієм;
  • вологість в межах 50%.

Кущі цього штаму добре гнуться і піддаються техніці SCROG. З квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних сухих суцвіть. На вулиці врожайність з куща становить 90 г.

Аромат і ефект конопель Talkan

Ароматична палітра цієї культури наповнена добре збалансованими відтінками м'яти, розмарину і лаванди. Вплив характеризується тривалим розслабленням і вібраціями умиротворення.

Медичне застосування конопель Talkan

У медичних цілях стрейн не використовують, але було відмічено, що екстракти та сухі суцвіття можуть допомогти при безсонні і підвищеній дратівливості.