Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06047
Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - ідеальний вибір. З «горіхів» гарантовано зійдуть жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально використовувати наявний простір і навіть спрогнозувати урожай.
Показать все Свернуть

Auto Talgar feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Afghan, Colombia, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Colombia x Mexico x Thai x Afghan
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує хвилі бадьорості і щастя, поступово розслабляючи тіло
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Talgar feminised Bang Seeds

Auto Talgar feminised - один з найсильніших сортів канабісу лінійки сідбанка BangSeeds. Концентрація тетрагідроканнабінолу досягає 20%. При такій потужності цей автоквіт відрізняється невибагливістю до умов культивації, а також прекрасними зовнішніми даними і чудовим ароматом. Однак, і це не всі позитивні сторони стрейна. Гібрид має високий потенціал врожайності, а також воліє імунітетом, що дозволяє йому легко вистояти перед епідемією цвілі і гнилі. Сходи культури формують витончену довгасту колу, а також кілька пар міцних бічних гілок, посипаних зав'язями суцвіть.

Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується солодким фруктовим запахом. У висоту рослини досягають 70 сантиметрів в умовах індора, а у відкритому грунті можуть дотягуватися до 130 см.

Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - ідеальний вибір. З «горіхів» гарантовано зійдуть жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально використовувати наявний простір і навіть спрогнозувати урожай.

Походження конопель Talgar

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Talgar були отримані селекціонерами шляхом схрещування добірних сортів канабісу з різних куточків планети. У генетиці штаму присутні сліди стрейна з Мексики, Таїланду, Афганістану і Колумбії.

Особливості вирощування конопель Talgar

З культивації цієї культури впорається навіть недосвідчений садівник, який ледь встав на шлях цікавого мистецтва грова. Рослини добре гнуться, піддаються всім відомим технікам культивації, за винятком клонування, а також добре сприймають будь-яке запропоноване їм добриво. Оптимальні ємності для вирощування - від 5-7 літрів. Рекомендоване освітлення - від 150 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних сухих бутонів. Така врожайність заслуговує на особливу увагу, адже більшість фотоперіодних стрейнів не можуть похвалитися їй.

Аромат і ефект конопель Talgar

Коли шишки висушені (і грамотно проліковані кілька тижнів в холодному місці), то при подрібненні вони випромінюють чудовий аромат солодощів і квітів. Насичений маслами білосніжний дим залишає приємний післясмак і дарує безперервно пульсуючі неспішні хвилі бадьорості і щастя, поступово розслабляючи тіло.

Медичне застосування конопель Talgar

Терапевтичний потенціал цього сорту дозволяє використовувати екстракти та сухі суцвіття в якості легкого заспокійливого і знеболюючого засібу. Також культура допомагає в терапії артриту і безсоння.