Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06046
Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Talas - чудовий посадковий матеріал. З "горіхів" гарантовано проклюнуться тільки жіночі сходи. Цвітіння гібриду триває 10-12 тижнів і супроводжується сильним ароматом.
Показать все Свернуть

Auto Talas feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Great White Shark
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує потужну хвилю ейфорії і нестримної радості
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Talas feminised Bang Seeds

Auto Talas feminised - чудовий штам канабісу від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид відрізняється високим рівнем ТГК - 19-20%, а також великою врожайністю і прекрасним ароматом, який доведеться приховувати, якщо планується вирощування більш 1-2 кущів.

Сходи культури швидко перетворюються в величні кущі з величезної центральної колою і декількома парами бічних гілок. Нечисленне листя дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвітть, наливаючи їх життєвою енергією і силою. Рослини цього сорту не бояться переливів, спокійно переносять посуху і різкі перепади температури.

Цвітіння гібриду триває 10-12 тижнів і супроводжується сильним ароматом. У висоту кущі досягають 80 сантиметрів в умовах індора і до 120 в аутдорі. Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Talas - чудовий посадковий матеріал. З "горіхів" гарантовано проклюнутся тільки жіночі сходи.

Походження конопель Talas

Автоквітучий гібрид Talas feminised був виведений генетиками сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарного Lowryder зі штамом "Велика біла акула", який відрізняється високою продуктивністю смоли. Отримана культура успадкувала кращі характеристики своїх батьків і постала перед світовим конопляним співтовариством як еталон якості і брідерської майстерності. Невибагливий характер і опірність несприятливим умовам культивації дозволили стрейну завоювати любов безлічі початківців садівників. Якщо недосвідчений конопляр до сих пір не визначився, які замовити насіння конопель для першого грова, то даний сорт - ідеальний вибір.

Особливості вирощування конопель Talas

Культивація цього гібрида не зажадає зайвої уваги і турботи з боку гровера. Рослини просто піддаються тренуванням, можуть виростати на різних типах ґрунту, а також піддаються техніці SCROG і LST. Оптимальні горщики - від 5 літрів, освітлення - від 150 ват Днат. З квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам сухих ароматних бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом. Погодьтеся, що для автоквіта такий результат досить пристойний.

Удобрювати культуру можна після 40-го дня, в разі вирощування в живильному субстраті, що складається з суміші крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту (азот, фосфор, калій).

Аромат і ефект конопель Talas

Білосніжний маслянистий дим цього стрейну канабісу залишить терпкий післясмак і подарує потужну хвилю ейфорії і нестримної радості, що супроводжується ясністю розуму і гостротою уваги.

Медичне застосування конопель Talas

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати екстракти і суцвіття даного штаму як антидепресант.

У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Talas feminised післяплатою.