Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1773
Добре переносять переливи і періоди посухи. Не бояться епідемії цвілі і легко протистоять комахам-шкідникам. Їдкий сирний запах допоможе приховати хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Fast Bud clone # 2 x Cheese Sweet
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
позитивна хвиля захоплення і натхнення дарує шалений підйом
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Sweet Cheese feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Sweet Cheese - оригінальний гібрид, який порадує продуктивними і стійкими до захворювань сходами. Сорт підходить для початківців-садівників і не вимагатиме в процесі вирощування зусиль і зайвої уваги. Рослини формують шикарну центральну колу і нечисленні бічні гілки з великою кількістю суцвіть. Відмінною особливістю стрейна є підвищена смолистість і чудовий сирний аромат, характерний генетиці Cheese, з ледь вловимими інтонаціями цитруса.

Життєвий цикл становить 8 тижнів від насіння до харвесту, а рівень ТГК варіюється в межах 17-19%. Рослини компактні і не бояться обмежених розмірів оранжереї. Добре переносять переливи і періоди посухи. Не бояться епідемії цвілі і легко протистоять комахам-шкідникам. Їдкий сирний запах допоможе приховати хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Висота кущів рідко перевищує 80 сантиметрів.

Родовід конопель Sweet Cheese

Насіння конопель Аuto Sweet Cheese feminised було виведене селекціонерами на основі легендарної генетики знаменитого на весь світ Fast Bud, схрещеного з елітним клоном оригінального Sweet Cheese. В результаті повторного схрещування з клоном, стрейн значно посилив свої смакоароматичні характеристики.

Особливості вирощування конопель Sweet Cheese

Насіння конопель Аuto Sweet Cheese feminised ідеально підходить як для відкритого грунту, так і для скромної домашньої оранжереї. Урожайність в індорі становить 400-550 грам з одного метра квадратного або 50-160 грам з рослини.

У піковий період формування бутонів можна вносити помірну кількість добрив і стимуляторів, проте на посилення смаку краще впливає органічна підгодівля. Рекомендоване освітлення в режимі 16 \ 6 або 20 \ 4 - 250-600 Ватт Днат. Початківцям-гроверам можна домогтися гарних результатів при 100 Ватт ЕСЛ. Добре росте в горщиках обсягом від 7 літрів.

Смак і ефект конопель Sweet Cheese

Аромати благородних сирів з домішком вершків, обрамлених долею цитрусових композицій здатні запаморочити голову навіть досвідченому цінителю селекційного канабісу. М'який і густий дим залишає казковий солодко-гашишний післясмак і не затуманює розум. Думки прояснюються, а позитивна хвиля захоплення і натхнення дарує шалений підйом в небеса.

Медичні властивості конопель Sweet Cheese

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони як знеболюючий засіб, а також для стимуляції апетиту і виходу з депресивних станів.