Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03526
Рослини спокійно переносять всілякі тренування, загинання і не стресують при прищипуванні верхівки. Якщо садівник використовує високоживильний грунт для вирощування автоквітів, то добрива вносити не обов'язково.
Показать все Свернуть

Auto Super Lemon Haze feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super lemon Haze x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний, легка розслабленість
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
350 грн.

Описание Auto Super Lemon Haze feminised Green House Seeds

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Super Lemon Haze - один з найзагадковіших і ароматних стрейнів колекції. Кущі наповнюють дивними лимонним пахощами все приміщення вже на третьому тижні життя. Невисокий зріст і невибагливість до умов культивації роблять штам найбільш улюбленим для початківців садівників. Сходи стрімко перетворюються в шикарні невисокі кущики з насиченим зеленим листям. Шишки важкі і тугі. До кінця цвітіння кущ покривається рясним шаром бурштинових трихом.

Трим після манікюрінга рекомендується висушити і пролікувати також як і шишки. Він стане відмінним наповнювачем для Джоінту, бо не викликає подразнення при палінні.

Висота кущів рідко перевищує 80 сантиметрів, що дозволяє любителям "прихованого грову" маскувати свою плантацію у високій траві. Життєвий цикл становить 65-70 днів від насіння.

Родовід конопель Super Lemon Haze

Насіння конопель auto Super Lemon Haze feminised були отримані селекціонерами шляхом схрещування оригінального клону Лимонного Хейзу з добірним мексиканським рудералісом. Ruderalis подарував гібриду імунітет до різних захворювань і здатність зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. У крові стрейна міститься 30% індіка, 50% сатіва і 20% Ruderalis. Рівень ТГК 16-18%.

Особливості вирощування конопель Super Lemon Haze

Адаптовані до умов відкритого і закритого грунту, насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості за умови правильного пророщування. Врожайність з одного квадратного метра при техніці SCROG становить 350-400 грамів або 40-80 грамів з куща.

Рослини спокійно переносять всілякі тренування, загинання і не стресують при прищипуванні верхівки. Якщо садівник використовує високоживильний грунт для вирощування автоквітів, то добрива вносити не обов'язково. В субстраті досить харчування для короткого життя кущів.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. У скромних боксах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи 100-150 Ватт.

Смак і ефект конопель Super Lemon Haze

Ароматні сухі бутони, наповнять дивним цитрусовим ароматом все приміщення, в якому були надламані і подрібнені. У композиції виразно відчувається лайм, лимон і трохи приправ. Насичений маслами дим залишає фенхельний післясмак з ледь відчутною часткою анісу і кропу. Ефект починається з яскравою і шаленої хвилі ейфорії, яка будить творче мислення і позитивний погляд на світ. Думки залишаються в ясності, а розум не затуманюється. Через годину після куріння растамана чекає плавне занурення в гавань спокою і повного релаксу.

Медичні властивості конопель Super Lemon Haze

Терапевтичний потенціал екстрактів і сухих суцвіть дозволяє застосовувати їх для лікування глаукоми, хвороби Альцгеймера, цукрового діабету та розсіяного склерозу. Відмінно стимулює апетит і відновлює сон. Застосовується як знеболюючий засіб і антидепресант.

У магазині можна купити насіння конопель в фірмових упаковках, які забезпечують збереження насіння під час транспортування.