Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1904
Насіння фем конопель порівняно швидко проходять фазу веги, і цвітуть протягом шести-семи тижнів, формуючи дуже красиві і ароматні суцвіття.
Показать все Свернуть

Auto Super Critical feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk x White Widow
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
спочатку ошелешує своєю енергією, але потім на перший план виходить традиційна Індіка, і ви повністю розслабляєтеся
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Super Critical feminised Ganja Seeds

Потрійна лінія генетики стрейна Skunk, Біла Вдова і Біг Бад стали основою для виведення селекціонерами банку насіння GanjaSeeds принципово нового фемінізованого гібриду Auto Super Critical з іспанською історією. У порівнянні з початковим штамом Critical, нове покоління набуло ще більш високих показників врожайності, а для естетів додався ще й неповторний аромат на всіх стадіях життєвого циклу рослин.

Загальні характеристики конопель Super Critical

Насіння фем конопель порівняно швидко проходять фазу веги, і цвітуть протягом шести-семи тижнів, формуючи дуже красиві і ароматні суцвіття. Максимальна висота кущів в аутдорі рідко перевищує позначку в 100-120 сантиметрів. Для індора цей показник ще нижче (60-90 см). Але навіть з такою висотою, з квадратного метра посівної площі можна з легкістю зібрати до 800 грам якісного канабісу з ТГК від 15% і вище, а також середнім рівнем каннабідіола. Хочете купити врожайні насіння конопель, обов'язково зверніть увагу на даний штам.

Вирощування конопель Super Critical

З урахуванням відносно швидкого дозрівання рослин Auto Super Critical feminised, протягом одного календарного року ви зможете зібрати кілька врожаїв. Причому, сорт прекрасно підходить коноплярам з різним рівнем підготовки.

При вирощуванні у відкритому грунті, врахуйте, що зниження нічної температури до +10 градусів за Цельсієм може спровокувати припинення цвітіння. В індорі бажано використовувати лампи для вирощування конопель, сумарною потужністю від 1 кВт з розрахунку на квадратний метр площі. Індорний світловий режим 18/12 в поєднанні з технікою SOG дасть вражаючий обсяг врожаю.

Медичне застосування конопель Super Critical

Для медичного сорту марихуани використання його анестетичних властивостей виглядає закономірним. Крім цього, канабіс auto Super Critical feminised добре регулює сон і стабілізує апетит. Поліпшити настрій і позбутися негативних нав'язливих думок - все це під силу названому сорту.

Аромат і ефект конопель Super Critical

В ароматі і смаку конопель чітко простежується букет з прянощів з невеликою солодкістю диму. Марихуана спочатку ошелешує своєю енергією, але потім на перший план виходить традиційна Індіка, і ви повністю розслабляєтеся. Ідеальне рішення для відновлення емоційної рівноваги і загального позитивного настрою. Особливо це стосується важких буденних днів або кінця робочого тижня.