Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03878
Канабіс Auto StarRyder feminised відрізняється високим вмістом тетрагідроканнабінолу, чия частка в сухій речовині може досягати шикарною позначки в 19%. Сорт, з приблизно рівною пропорцією сатіва і індіка в фенотипі, досить швидко проходить стадію вегетації.
Показать все Свернуть

Auto StarRyder feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
LowRyder x Isis
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
миттєвий і сильний, спочатку розпираючий вас від енергії, з поступовим розслабленням і медитативною рівновагою
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto StarRyder feminised Dutch Passion Seeds

Творці легендарного стрейна LowRyder, компанія Joint Doctor, приєдналися до селекційного проекту банку насіння Dutch Passion, підсумком якого стало виведення принципово нового гібрида. В процесі розробки новинки були використані штами того самого LowRyder і авторського Isis. Як результат, на ринку з'явився оригінальний штам, який цілком можна віднести до категорії найсильніші сорти конопель.

Загальні характеристики конопель StarRyder

Канабіс Auto StarRyder feminised відрізняється високим вмістом тетрагідроканнабінолу, чия частка в сухій речовині може досягати шикарною позначки в 19%. Сорт, з приблизно рівною пропорцією сатіва і індіка в фенотипі, досить швидко проходить стадію вегетації, починаючи інтенсивне формування суцвіть, яким до піку зрілості залишається близько десяти тижнів. До харвесту, кожен кущ набере до 200 грамів добірних шишок найвищої якості. І це при середньому зростанні близько півметра. Але для коноплярів зі стажем, і метрова висота не стане межею.

Вирощування конопель StarRyder

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель СтарРайдер відрізняються гарантованою схожістю і швидким переходом до стадії веги. Для підвищення врожайності до 200 грам з куща, селекціонери радять використовувати гідропонні DWC-системи. Під час висадки в грунт бажано використовувати кокосове волокно.

Медичне застосування конопель StarRyder

Марихуана StarRyder не відноситься до медичних, але цілком ефективна, як знеболюючий засіб. Йдеться про симптоми м'язових спазмів, головних болях і мігрені. Також вона позбавляє від негативного психологічного фону і покращує загальний настрій.

Запах, аромат і ефект конопель StarRyder

Приємний солодкуватий аромат доповнюється легким смаком диму, без зайвої щільності. Ефект миттєвий і сильний, спочатку розпираючий вас від енергії, з поступовим розслабленням і медитативною рівновагою.