Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1767
Гібрид проходить весь цикл від прокльовування перших паростків до харвесту всього за дев'ять-дванадцять тижнів. Рослинам Аuto Somango x Blueberry feminised цього терміну вистачає, щоб досягти максимальної висоти до одного метра.
Показать все Свернуть

Auto Somango x Blueberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Somango x Auto Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відразу охоплює ваше тіло і мозок, потужно і міцно захоплює в світ розслаблення і безтурботного спокою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Somango x Blueberry feminised Ganja Seeds

Сучасний ринок комерційних конопель настільки величезний і пропонує таку велику кількість сортів, що голова йде обертом. Але якщо трохи розібратися, то основних банків насіння виявиться не так і багато. А значить і асортимент саме цих лідерів варто брати за основу. Сідбанк Ganja Seeds, безумовно, відноситься до числа провідних. Тому продаж насіння конопель від зазначених брідерів, навіть найновіших стрейнів, завжди буде цікавий. Представляємо вам якраз один з таких гібридів, одержаний в результаті схрещування генетичних ліній Big Skunk Korean і Jack Herer. Крос дозволив вивести індічно-сатівний штам з явним домінуванням sativa, що не могло не спровокувати бажання у гроверів купити автоквітуче насіння конопель і самостійно познайомитися з їх властивостями в процесі вирощування.

Загальні характеристики конопель Somango x Blueberry

Гібрид проходить весь цикл від прокльовування перших паростків до харвесту всього за дев'ять-дванадцять тижнів. Рослинам Аuto Somango x Blueberry feminised цього терміну вистачає, щоб досягти максимальної висоти до одного метра і принести в результаті до 50 грам відмінного канабісу з одного куща. У перерахунку на квадратні метри площі цей показник становитиме 400-600 грам. Середній рівень фітоканнабіноідів зробив дану коноплю автоматично медичною.

Вирощування конопель Somango x Blueberry

Перед тим, як посадити насіння конопель, переконайтеся в якості грунту і чи все у вас готове для майбутнього грову. Ця порада, звичайно, стосується абсолютних новачків. Досвідчені гровери, напевно, все вже підготували. Відзначимо тільки, що для вирощування сорту в індорі, не буде зайвою установка якісної системи вентиляції з фільтрами. До початку цвітіння кущі можуть виділяти дуже впізнаваний конопляний аромат і привертати увагу сторонніх. Взагалі ж, стрейн прекрасно культивується не тільки в закритих приміщеннях, але і в аутдорі.

Медичне застосування конопель Somango x Blueberry

Саме по собі поняття лікарська марихуана каже про те, що даному сорту знайшли чимало випадків застосування в різних ситуаціях. Для Аuto Somango x Blueberry feminised це анестетичні властивості для будь-яких типів болю, засіб для боротьби з нудотою і безсонням.

Аромат і ефект конопель Somango x Blueberry

Якщо аромат канабісу більш фруктовий, то в смаку явно виділяється пікантний хвойний букет. Знавці кажуть, що він не просто хвойний, а сосновий. Марихуана відразу захоплює ваше тіло і мозок, потужно і міцно занурює в світ повного розслаблення і безтурботного спокою.