Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03757
Сорт демонструє високу врожайність і характеризується простотою в культивації. Не вимагає делікатного догляду і за короткий життєвий період нагородить початківця гровера відмінним урожаєм іскристих суцвіть.
Показать все Свернуть

Auto Syrop feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical x Roadrunner
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викличе приємну хвилю ейфорійного польоту і забезпечить растаманів двохгодинним відчуттям достатку і радості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Syrop feminised Ganja Seeds

Auto Syrop fem - ще одна перлина скарбниці магазину від відомих селекціонерів сідбанку Ganja Seeds. Сорт демонструє високу врожайність і характеризується простотою в культивації. Не вимагає делікатного догляду і за короткий життєвий період нагородить початківця гровера відмінним урожаєм іскристих суцвіть.

У період цвітіння кущі виділяють цікавий, але їдкий імбирний аромат.

Родовід конопель Syrop

Насіння коноплі було отримане в результаті схрещування добірних клонів індіка і сатіва. Отриманий гібрид має високий рівень ТГК в 20% і здатний нокаутувати навіть досвідченого і толерантного цінителя селекційної шишки. У крові стрейна присутні гени легендарного чемпіона фестивалів канабісу Critical і низькорослого, але врожайного Roadrunner.

Особливості вирощування конопель Syrop

Насіння конопель auto Syrop fem підходить для вирощування в аутдорі і домашній оранжереї. Використовуючи техніку пророщування горіхів, гровер доб'ється 99% схожості. Висаджування розсади на вулиці здійснюється за усталеною температури + 10-12 градусів за Цельсієм в лунки глибиною від 10 літрів.

У домашніх умовах рослині знадобиться світло від 150 Ватт Днат і об'ємні горщики від 7 літрів, наповнені пористим живильним субстратом. Вносити добрива автоквітучим фемінізованим сортам канабісу рекомендується з 40 дня життя.

Урожайність при техніці SCROG складе 350-400 грам з одного метра квадратного або 30-60 грам з куща. Життєвий цикл становить 75 днів від насіння.

Смак і ефект конопель Sirop

Імбирний аромат з часткою цитрусових і фруктів заповнить приміщення, в якому будуть подрібнювати проліковану шишку. М'який і насичений маслами дим викличе приємну хвилю ейфорійного польоту і забезпечить растаманів двохгодинним відчуттям достатку і радості. Творчий "хай" поступово зміниться розслаблюючим "Стоуном" і дозволить відпочити.

Медичні властивості конопель Syrop

Лікувальний потенціал штаму дозволяє використовувати екстракти і подрібнені суцвіття для лікування бронхіальної астми, глаукоми, нарколепсії, розсіяного склерозу і хвороби Альцгеймера. Їх також застосовують для зняття втоми, відновлення сну і для стимуляції апетиту. Сорт полюбили тисячі пацієнтів за його здатність в найкоротші терміни знімати різні типи болю.

У магазині можна купити насіння конопель auto Syrop feminised у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження під час транспортування.