Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03745
Auto Silver Bullet feminised володіє винятковим імунітетом і спокійно протистоїть цвілі і гнилі навіть при високій вологості повітря. Невибагливий штам і до типів грунтів.
Показать все Свернуть

Auto Silver Bullet feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Silver Haze x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
настає швидко і яскраво
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Silver Bullet feminised Ganja Seeds

Фемінізований автоквітучий стрейн канабісу Silver Bullet порадує гровера-початківця невибагливими і живучими сходами, здатними повністю визріти через 70 днів від насінини. Рослини стрімко перетворюються в могутнього виду пишні кущі з довгими бічними гілками і незначним світло-зеленим листям. Рослина рідко перевищує 75 сантиметрів у висоту і відрізняється гарною продуктивністю смоли. До кінця життєвого циклу складається враження, що перед вами не рослина коноплі, а справжня засніжена ялинка. Щедрий килим іскристих трихом може стати в нагоді для виготовлення чудового гашишу.

Auto Silver Bullet feminised володіє винятковим імунітетом і спокійно протистоїть цвілі і гнилі навіть при високій вологості повітря. Невибагливий штам і до типів грунтів. В "крові" гібрида міститься 60% сатіви, 30% індіки і 10% рудераліса.

Родовід конопель Silver Bullet

Насіння коноплі було виведене завдяки схрещуванню оригінальної генетики Silver Haze і Ruderalis, який нагородив штам автоквітучими властивостями, стійким імунітетом і податливою вдачею. Рослини не стресують з будь-якого відповідного приводу і нагородять уважного конопляра навіть при мінімальній турботі. Рівень ТГК становить 18-20%, що досить багато для автоквітів.

Особливості вирощування конопель Silver Bullet

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Silver Bullet має високий відсоток схожості 99% за умови належного пророщування. Горішки адаптовані для умов відкритого грунту і домашнього гроубокса. При висвітленні в 400ватт Днат і регулярного поливу кущі здатні наростити до 450 грам з одного квадратного метра, використовуючи техніку SCROG. В аутдорі з однієї рослини можна отримати до 100 грам сухих суцвіть.

Коренева система канабісу надає перевагу розвитку в пухнастому і пористому субстраті. Щоб наділити "повітряними" властивостями грунт, гровери додають в нього вермикуліт і кокосове волокно. Рекомендоване добриво: концентрат біогумусу, "компот" з гранульованого кінського гною або гуано кажанів після 40-го дня.

Смак і ефект конопель Silver Bullet

Смакоароматична палітра сухих подрібнених суцвіть сорту наповнена містичними нотками ладану і індійських пахощів. Смак нагадує афганський гашиш. Ефект настає швидко і яскраво. Тепла ейфорична хвиля піднімає настрій і дозволяє поглянути на світ під іншим кутом. Розум зберігає ясність, а думки припиняють свій метушливих хід.

Медичні властивості конопель Silver Bullet

Екстракти на основі смоли рослин Silver Bullet призначають для зняття втоми, і усунення наслідків стресу. Культура швидко знімає больовий симптом, стимулює апетит і відновлює сон.