Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06045
Елітне насіння конопель auto Shalkar feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Фахівці схрестили знаменитий солодкуватий штам Sweet Tooth з незворушним Рудералісом. Концентрація ТГК в смолі отриманого гібрида досягає 16%.
Показать все Свернуть

Auto Shalkar feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sweet Tooth x Indica x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний приплив розслабленості в супроводі легкої ейфорії
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Shalkar feminised Bang Seeds

Фемінізований автоквітучий гібрид Shalkar від генетиків сідбанка BangSeeds - справжній витвір брідерского мистецтва. У генотипі культури домінує індіка, що дозволяє рослинам формувати щільні і важкі суцвіття, прикрашені безліччю іскристих трихом. Сходи практично минуть вегетативну стадію і починають цвісти незалежно від тривалості світлового дня. Вони перетворюються в шикарні "кошлаті" кущі з безліччю суцвіть і гігантської центральної коли.

У висоту рослини досягають 80 сантиметрів в умовах гроубокса, а на вулиці витягуються до 100-110 см. Життєвий цикл триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ягідним ароматом, який доведеться приховувати, якщо гровер вирощує більше 1-2 кущів в гроурумі.

Фемінізовані насіння конопель цього сорту гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, що дозволить заздалегідь розпланувати наявну посівну площу. Відмінною особливістю цього автоквіта є висока врожайність. На вулиці гібрид цілком може перевищити позначку в 200 грам з одного куща, що досить багато для автофемінізованого сорту.

Походження конопель Shalkar

Елітне насіння конопель auto Shalkar feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Фахівці схрестили знаменитий солодкуватий штам Sweet Tooth з незворушним Рудералісом. Концентрація ТГК в смолі отриманого гібрида досягає 16%. У генетиці стрейна також присутній добірний фенотип рідкісної індіки, який генетики поки тримають в секреті.

Особливості вирощування конопель Shalkar

З вирощуванням представленого сорту канабісу впорається навіть початківець гровер. Рослини невибагливі до умов культивації і можуть рости на різних, навіть мізерних типах ґрунту. Культура ідеально адаптована для вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці. Масивна коренева система вимагає місткий горщик від 5 літрів. Якщо простір гроурума дозволяє, то можна висаджувати пророщене насіння в ємності 20-30 літрів. В такому випадку садівник зможе виростити справжнього гіганта, яким перед харвестом потрібно підв'язка перспективних галузей і центральної коли.

Рекомендоване освітлення для культивації цього штаму - від 250 ват Днат. В умовах обмеженого простору (маленьких боксах або системних блоках) можна застосовувати лампи ЕСЛ або ЛЕД від 100-150 ват. Урожайність з квадратного метра сягає 800 грам сухих бутонів.

Аромат і ефект конопель Shalkar

Проліковані сухі бутони цього стрейна, подрібнені в пил, виділяють дивовижний аромат стиглих ягід. М'який і густий дим залишить солодкий післясмак і подарує потужний приплив безтурботного спокою та розслабленості в супроводі легкої ейфорії і шаленої радості від безмовного творення буття.

Медичне застосування конопель Shalkar

Цей штам не відноситься до медичних, але може використовуватися як засіб дозволяє зняти напругу.

У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Shalkar feminised післяплатою.