Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1895
За своєю фактурою, дорослі рослини auto Red Dwarf feminised порівняно компактні. Наприклад, висота куща в аутдорі при найсприятливіших кліматичних умовах не досягає навіть метрової позначки.
Показать все Свернуть

Auto Red Dwarf feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Parent X Skunk Type Mother
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслаблюючий, але при позитивному настрої, підсилює його, яким би він не був.
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Red Dwarf feminised Ganja Seeds

Червоний Карлик - унікальний гібрид, генетичними батьками якого є сорти конопель Parent і Skunk Type Mother. Саме останній використаний в якості материнської лінії. У GanjaSeeds витратили чимало часу і сил на те, щоб не просто схрестити два цікавих стрейна, а вивести потужний штам, який буде радувати коноплярів не тільки якістю самої марихуани, а й принесе чимало естетичного задоволення в процесі гровінга. Немає ніяких сумнівів, що у селекціонерів зазначеного банку насіння це чудово вийшло.

Загальні характеристики конопель Red Dwarf

За своєю фактурою, дорослі рослини auto Red Dwarf feminised порівняно компактні. Наприклад, висота куща в аутдорі при найсприятливіших кліматичних умовах не досягає навіть метрової позначки. В середньому, цей показник знаходиться в межах 50-80 сантиметрів. Фемінізоване насіння конопель проростає і цвіте протягом 50-65 днів, що для даної категорії гібридів цілком нормально. Харвест настає по-різному і навіть якщо ви абсолютний новачок, пік зрілості визначається легко. У готової марихуани частка ТГК вражає, тому у вживанні слід бути акуратними. Особливо якщо врахувати, що один квадратний метр посівної території дасть вам стабільні півкіло хеша, а то і більше.

Вирощування конопель Red Dwarf

Компактність - важлива характеристика сорту, що дозволяє істотно економити і без того обмежений простір. Наш магазин насіння конопель рекомендує вибирати саме auto Red Dwarf feminised, якщо у вас немає великих площ під гровінг. Фактично, 9-літрових горщиків вистачить з головою, адже у рослин не надто розвинена коренева система, а наземна частина віддає майже всі сили на формування потужної центральної коли. Бічних гілок у куща зовсім небагато. Це дозволяє фіксувати горщики щільно один до одного.

Для середніх широт і більш холодного клімату, краще культивувати Червоного Карлика в теплиці. Якщо ж ви хочете вирощувати в аутдорі, повністю покладаючись на погоду регіону, врахуйте, що середня температура протягом всього сезону повинна бути не нижче +15 і не вище +27 градусів за Цельсієм. В іншому разі, до рослин немає ніяких особливих вимог. Вони самі по собі надійно захищені від шкідників і захворювань різного характеру.

Медичне застосування конопель Red Dwarf

Наявність Сканку в генетиці зробило сорт марихуани корисним для людей, у яких виникають проблеми з регулярністю міцного сну і зниженням апетиту. Канабіс відмінно розслаблює і навіть заспокоює, якщо вживати його в незначних кількостях.

Аромат і ефект конопель Red Dwarf

Виключно фруктовий смак Червоного Карлика, присутній і в ароматі готової сухої речовини. У той же час, не відчути Skunk в смаку і ароматі просто неможливо. Ефект в більшості розслабляючий, але при позитивному настрої, підсилює ваш настрій, яким би він не був.