Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03421
При невисоких параметрах (до 1 метра) штам auto Pineapple regular дуже продуктивний. Баланс листя до суцвіття радує око і спрощує манікюрінг. Гібрид ідеально підходить для будь-якого способу культивації.
Показать все Свернуть

Auto Pineapple regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Hawaii
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hawaii x Skunk x Train Wreck x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і водночас поступовий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Pineapple regular Ganja Seeds

У процесі виведення автоквітучого регулярного сорту, селекціонери банку насіння Ganja Seeds схрестили відомі у всьому світі Hawaii, Skunk, Train Wreck і рудераліс. Отриманий результат перевершив всі очікування, оскільки стрейн перейняв всі кращі чесноти своїх генетичних батьків. Купити якісне насіння конопель в нашому магазині - це значить придбати першокласний посівний матеріал.

Общие характеристики конопли Pineapple

При невисоких параметрах (до 1 метра) штам auto Pineapple regular дуже продуктивний. Баланс листя до суцвіття радує око і спрощує манікюрінг. Шишки, до початку харвесту, покриваються мільярдом тріхомок з високим вмістом ТГК. Рослина невибаглива до освітлення, поливу і не вимагає частого внесення добрив, що робить стрейн ідеальним для дебютного грову.

Вирощування конопель Pineapple

Гібрид ідеально підходить для будь-якого способу культивації. Зняти великий урожай конопляр зможе як в індорі, так і у відкритому грунті. Канабіс формує багато бічних гілок, тому слід заздалегідь передбачити відповідного розміру бокс. Застосування техніки «SOG» і «SCROG» допоможуть досягти неймовірних результатів.

Медичне застосування конопель Pineapple

Штам відмінно бореться з депресією, стресом, перевтомою, больовими відчуттями в м'язах. Марихуана здатна повернути втрачений апетит і прибрати всі ознаки мігрені.

Смак і ефект конопель Pineapple

Суцвіття виділяють неперевершений аромат ананаса з нотами дорогого лікеру. Дим залишає після себе злегка кислуватий післясмак. Вплив на організм потужний і одночасно м'який і поступовий. Сорт підходить для творчої діяльності, а також для дружніх посиденьок.