Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06637
Елітне насіння конопель auto Panama Lime feminised - унікальний посадковий матеріал, здатний привести на світ чудові рослини з чарівним ароматом зеленого манго і соковитого лимона.
Показать все Свернуть

Auto Panama Lime feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Panama x Mango Biche x Stitch0.2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується енергійністю, піднесеним почуттям щастя
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Panama Lime feminised Ganja Seeds

Елітне насіння конопель auto Panama Lime feminised - унікальний посадковий матеріал, здатний привести на світ чудові рослини з чарівним ароматом зеленого манго і соковитого лимона. У генотипі стрейна домінує благородна сатіва, схрещена з рудералісом. Гібрид відмінно підходить для вирощування в тепличних умовах, для гроубокса і відкритого грунту. Рослинам цього штаму буде потрібно близько 98 днів для повного визрівання, однак, очікування гровера будуть винагороджені. Культура вважається однією з найбільш продуктивних серед автоквітів.

Походження конопель Panama Lime

Гібрид auto Panama Lime feminised вивели на основі батьківської лінії легендарного сорту Panama, який, ще недавно, був доступний покупцям лише в фемінізованій фотоперіодній версії.

Вирощування конопель Panama Lime

Догляд за представленим стрейном під силу навіть початківцю садівнику. Кущі настільки невибагливі, що прощають багато помилок початківців. Найбільших результатів врожайності можна домогтися при культивації рослин у великих горщиках. Виробник рекомендує використовувати 25 літрові ємності, але в скромних оранжереях можна використовувати горщики і поменше. В якості освітлення згодиться ЕСЛ або Днат. Можна також використовувати ЛЕД, що значно дорожче.

Удобрювати культуру можна навіть в період розсади, але при використанні збагаченого грунту краще дочекатися сорокового дня. З дорослої рослини знімають до 150 г або до 650 г сухих суцвіть з одного метра квадратного.

Довідка! Цей стрейн здатний вирости до трьох метрів в аутдорі.

Аромат і ефект конопель Panama Lime

Чудові нотки лайма і лимона будуть супроводжувати гровера протягом циклу вирощування auto Panama Lime feminised. Цей чудовий запах збережеться у стрейна і після проліковки шишок. Дим приємний і м'який, а ефект характеризується енергійністю, піднесеним почуттям щастя, нестримним сміхом і пробудженням дрімаючої творчої енергії.

Медичне застосування конопель Panama Lime

Незважаючи на здатність гібрида швидко піднімати настрій і дарувати миті щасливого усвідомлення світу, він не є терапевтичним.