Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03303
Як тільки насіння конопель auto Orange feminised проклюнуться і сформують кілька пар листя, цвітіння починається автоматично і триває близько восьми-дев'яти тижнів. За цей час рослини встигають вирости на незначну висоту до сімдесяти сантиметрів.
Показать все Свернуть

Auto Orange feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Orange Bud х Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і рівний, типовий стоун, з максимальним розслабленням
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Orange feminised Ganja Seeds

Auto Orange feminised - відносна новинка на ринку комерційних конопель, появі якої ми зобов'язані селекціонерам з популярного банку насіння GanjaSeeds. Генетична історія штаму сягає своїм корінням до Каліфорнії, звідки родом всім відомий Orange Bud. Саме його схрестили з Ruderalis, щоб створити новий стабілізований автоквітучий гібрид.

Загальні характеристики конопель Orange

Як тільки насіння конопель auto Orange feminised проклюнуться і сформують кілька пар листя, цвітіння починається автоматично і триває близько восьми-дев'яти тижнів. За цей час рослини встигають вирости на незначну висоту до сімдесяти сантиметрів. Але і при таких скромних габаритах, у одного куща можна буде взяти не менше 60 грам чудового канабісу. Частка ТГК в сухій речовині стандартно висока, а КБД стабільно на середньому рівні.

Вирощування конопель Orange

Якщо це ваш перший гров в житті взагалі, то спробуйте скористатися двома важливими порадами:

  • Використовуйте індорне культивування.
  • Як можна менше втручайтеся в розвиток культури.

Не те, щоб ми в вас не віримо. Але для дебютного грова вкрай важливо більше спостерігати, ніж робити. Єдине, що від вас вимагається - дотримання основ коноплярства в закритих просторах: регулярні підживлення добрив і вологи, достатньо світла і витримування температурного режиму.

Більш досвідчені гровери можуть експериментувати з рослинами для підвищення врожайності. Стрейн чуйний на ваші новаторські дії і обов'язково віддячить за увагу до кінця сезону.

Медичне застосування конопель Orange

Будь-які больові відчуття з легкістю нівелює марихуана auto Orange feminised, починаючи з м'язових спазмів і закінчуючи мігренню. Як супутній засіб, канабіс також використовують в лікуванні глаукоми, розсіяного склерозу і навіть аутизму або хвороби Паркінсона.

Запах, аромат і ефект конопель Orange

Аромат хеша дуже грайливий і мінливий. Сьогодні ви відчуєте запах фруктів і цитруса, а завтра вам здасться, що тут явно не обійшлося без звичного землистого відтінку. Більш стабільний смак марихуани, який дійсно має приємний букет цитрусових і післясмак запаху землі перед дощем.

Ефект від вживання потужний і рівний, типовий стоун, з максимальним розслабленням тіла і мозку. Вам нікуди не потрібно поспішати і ви хочете побути вдома - кращої марихуани, ніж Авто Оранж, годі й шукати.