Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03861
Нічого особливого і дивного сорт від вас не вимагає, якщо ви початківець або досвідчений майстер гровінга. Просто дотримуйтесь загальноприйнятих стандартів вирощування автофем і все вийде. Метод гровінга вибирайте на свій смак.
Показать все Свернуть

Auto Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Daiquiri Lime x Orange Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливо-енергетичний, тривалої дії
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 332 грн.

Описание Auto Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds

Для банку насіння даний гібрид став одним з наймасштабніших проектів, що розтягнувся в часі на цілих три роки. Генетична історія штаму бере свій початок в кросі, де фігурували сорти конопель auto Daiquiri Lime і Orange Bud. А далі пішла робота виключно селекціонерів, які вивели не менше дванадцяти поколінь послідовно, з яких вже і з'явився наш герой auto Orange Bud feminised.

Загальні характеристики конопель Orange Bud

Гібрид зумів перейняти все найкраще, що є в оригінальному фотоперіодному сорті. Готова марихуана містить ТГК не нижче 16,5% з такими ж прекрасними смаковими характеристиками. Звичайно, автоквітучі сорти конопель не можуть конкурувати з фотіком по врожайності. У auto Orange Bud feminised вона на рівні 300-500 грам з квадратного метра посівної площі. Рослини самостійно вступають у фазу цвітіння і для повного дозрівання їм необхідно не більше десяти-одинадцяти тижнів.

Вирощування конопель Orange Bud

Нічого особливого і дивного сорт від вас не вимагає, якщо ви початківець або досвідчений майстер гровінга. Просто дотримуйтесь загальноприйнятих стандартів вирощування автофем і все вийде. Метод гровінга вибирайте на свій смак. Рослини добре дозрівають і в індорі, і в умовах дикої природи.

Медичне застосування конопель Orange Bud

Цю марихуану не рекомендується вживати пацієнтам з підвищеною збудливістю. Сорт відмінно стимулює апетит і активує мозкову діяльність. Піднімає настрій і непогано справляється з мігренню.

Запах, аромат і ефект конопель Orange Bud

Смак марихуани типовий для генетичної лінії, з легкими цитрусовими нотками. Аромат також не обійшовся без ноток цедри солодкого апельсина. Ефект підбадьорливо-енергетичний, тривалої дії.