Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1758
Для регіонів, де літо стабільно тепле, без температурних перепадів, рекомендуємо використовувати аутдор в якості методу вирощування.
Показать все Свернуть

Auto Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x White Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
настає миттєво, стримана енергія сатіви поступово розслаблює
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Lights x White Widow feminised Ganja Seeds

Хоча фактично перед нами крос сортів Північне Сяйво і Біла Вдова, генетичні лінії гібрида виглядають більш складними. Тут присутні: White Widow, Sour Widow і досить рідкісний CBD Sweet. Очевидно, що селекціонерам банку насіння Ganja Seeds довелося неабияк попітніти над виведенням нового штаму. І праця сповна окупилася, гровери з усього світу замовляють насіння конопель поштою в нашому магазині і роблять це з наполегливою регулярністю.

Загальні характеристики конопель Northern Lights x White Widow

Для повного циклу цвітіння рослин даного сорту конопель необхідно не більше дев'яти тижнів. Таких часових рамок гібриду більш ніж достатньо для того, щоб шишки набрали бажану кількість смол і порадували коноплярів марихуаною найвищої якості із забійним ефектом. Для рослин середньої висоти (в межах 70 сантиметрів), врожайність виходить вище всяких похвал. Квадратний метр задіяної вами площі принесе до 800 грам чудового канабісу. Це стало можливим завдяки щільній структурі куща і розвиненій системі відгалужень. Частка ТГК готової сухої речовини може досягати 20%.

Вирощування конопель Northern Lights x White Widow

Для регіонів, де літо стабільно тепле, без температурних перепадів, рекомендуємо використовувати аутдор в якості методу вирощування. Якщо ночами температура може опуститися нижче 14-15 градусів за Цельсієм, краще перейдіть на індор. Так ви вбережете своїх вихованців від стресів. Ще одна важлива умова для успішного грову - достатність світла. Погодьтеся, з подібними вимогами легко впорається початківець-конопляр. Але штам цікавий і завзятим гроверам, адже він стабільний і добре піддається тренуванням. У період вегетації рослини швидко розвиваються навіть у випадках регулярного втручання в процес самого конопляра.

Медичне застосування конопель Northern Lights x White Widow

Присутність сатіви і індіки в генетиці - хороший привід використовувати якості марихуани на благо. Позбутися від нудоти, зробити сон більш стабільним, повернути апетит і просто підняти загальний психоемоційний фон організму. Все це під силу сорту Аuto Northern Lights x White Widow feminised.

Аромат і ефект конопель Northern Lights x White Widow

Простий, але приємний аромат характерний не тільки для готової марихуани, а й для рослин, які дозрівають. У тліючому диму проявляється знайомий смак конопель, що доповнюється деревними нотками. Ефект настає миттєво, стримана енергія сатіви поступово розслаблює.