Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1757
Незважаючи на різницю в кількості зібраної марихуани в індорі і в аутдорі, пріоритет слід ставити на умови вирощування, а не бажаний обсяг врожаю. Адже сам процес гровінга також приносить масу задоволення.
Показать все Свернуть

Auto Northern Lights x Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
Haze, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Haze
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
не тільки розслабляє, але і налаштовує на позитивний лад
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Lights x Haze feminised Ganja Seeds

Народжений в Північній Америці штам знаходиться на хвилі успіху вже багато років. Продаж насіння конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised - можливість доторкнутися до історії стрейна, чий вік нараховується майже півстолітнім розвитком. Ще в сімдесятих роках минулого століття перші грови були зареєстровані в США, а вже в першій половині вісімдесятих насіння опинилися в Нідерландах. Це стало поштовхом до популяризації гібрида не тільки на європейському континенті, а й по всьому світу. Брідери банку насіння Ganja Seeds дарують і вам шанс самостійно виростити один з найбільш врожайних автофемів на планеті.

Загальні характеристики конопель Northern Lights x Haze

Відразу опишемо зміст фітоканнабіноідов в сухій речовині, яка іменується марихуаною: ТГК на середньому рівні і КБД високий. Такі пропорції автоматично роблять сорт привабливим для медицини. В аутдорі іспанські гровери примудрялися збирати з одного куща до 200 грам канабісу. І це при висоті дорослих особин даного сорту не більше 120 сантиметрів. У стандартних умовах, маса сухої речовини становить не менше 90 грам з куща висотою до одного метра. Для індора простіше зробити перерахунок врожайності в грамах на квадратний метр. Цей показник буде в районі 400-600. Наостанок зазначимо, що пік зрілості визначається гровером самостійно, а для повного циклу цвітіння рослинам потрібно не менше семи тижнів, незалежно від методу вирощування.

Вирощування конопель Northern Lights x Haze

Незважаючи на різницю в кількості зібраної марихуани в індорі і в аутдорі, пріоритет слід ставити на умови вирощування, а не бажаний обсяг врожаю. Адже сам процес гровінга також приносить масу задоволення. Тим більше, що у сорту конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised генетична схильність до подвійного збору врожаю протягом одного сезону. Для підсумкового успіху вам достатньо лише витримувати стабільне освітлення, заздалегідь підготувати якісний грунт і підживлювати його в разі потреби, а також, в разі індорного вирощування, заздалегідь обладнати локацію вентиляцією.

Медичне застосування конопель Northern Lights x Haze

Для медицини сорт цікавий відмінним розслабленням курця, що особливо важливо для страждаючих від депресії, нападів паніки і тривоги. Відмінний антистрес навіть для тих, хто далекий від психічних розладів і просто відчуває емоційну втому.

Аромат і ефект конопель Northern Lights x Haze

Смак конопель Аuto Northern Lights x Haze feminised солодкуватий, з легкими нотками яблука та полуниці. На видиху додається землистий післясмак. Марихуана не тільки розслабляє, але і налаштовує на позитивний лад. Відбувається це м'яко і поступово, без потужних ударів або повного занурення за пару затяжок.