Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06630
Такі сорти конопель гідні найвидатніших нагород, але, мабуть, селекціонери ставлять собі зовсім інші цілі.
Показать все Свернуть

Auto Northern Hog feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
HOG x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується приємним припливом сил, а згодом - заколисуючим релаксом
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Hog feminised Ganja Seeds

Як показує практика, для брідерів сідбанка GanjaSeeds немає нічого неможливого. І перед вами черговий наочний приклад селекційного дива. Майстри генетики об'єднали ексклюзивний штам HOG з класичним «Північним сяйвом» і отримали абсолютну новинку з несподіваними характеристиками. Такі сорти конопель гідні найвидатніших нагород, але, мабуть, селекціонери ставлять собі зовсім інші цілі. Гровери точно знають, навіщо такі проекти реалізуються і з задоволенням приймають подібні подарунки. Замовити насіння канабісу Auto Northern Hog feminised ви легко можете в нашому інтернет-магазині по самій вигідній ціні і на кращих умовах.

Загальні характеристики конопель Northern Hog

Даний індічно-сатівний гібрид з явним домінуванням indica характеризується підвищеною врожайністю в контексті автоквіта. Пов'язано це з відносно тривалим цвітінням. Але з урахуванням, що перед нами автофем, кінцева частка тетрагідроканнабінола на рівні 17% виглядає зовсім захмарно. До піку зрілості растішки з легкістю досягають метрової позначки (indoor). Нерідко можливе формування справжніх велетнів до 180 сантиметрів (outdoor).

Вирощування конопель Northern Hog

Універсальний стрейн рівнозначно успішно культивується у відкритому, закритому грунті, парнику. Формування виключно жіночих особин, автоматичний перехід на цвітіння роблять процес гровінга доступним і зрозумілим навіть для тотальних новачків. Штам демонструє відмінний імунітет до утворення цвілі, грибкових інфекцій, тому навіть переливи нездатні завдати непоправної шкоди культурі.

Смак і ефект конопель Northern Hog

Запах коноплі являє собою чудове поєднання землянистий, солодощі і легкого флеру польових квітів. Вплив на організм неоднозначний. Поряд з граничним розслабленням, курець відчуває спонтанні припливи безмірного щастя, задоволення.

Медичне застосування конопель Northern Hog

Ганджа і її екстракти принесуть користь пацієнтам, які відчувають труднощі з подоланням апатичних і депресивних станів. Марихуана допомагає долати стреси, розслабляє і піднімає настрій.