Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2078
Говорячи про індор, як противагу аутдору, триметрових ялинок ви точно не отримаєте, але простору кущам знадобиться чимало. Враховуйте це перш, ніж виконувати посівні роботи.
Показать все Свернуть

Auto Nirvana Sky feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Nepalese Sativa x Stitch 0.1
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
енергетичний і тонізуючий ефект
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Nirvana Sky feminised Ganja Seeds

У гібрида Нірвана Скай дуже незвичайні батьки і не менш закручена історія створення. Все почалося з того, що команда селекціонерів банку насіння поставила собі завдання вивести чисто сатівний штам, використовуючи багатовіковий досвід непальських коноплярів. Для кросу використовувалася азіатська лінія Nepalese Sativa і досить екзотична конопля сміттєва Stitch 0.1, родом з Угорщини. Брідерам знадобилося близько двох років, щоб домогтися бажаного результату, який би повністю відповідав поставленій спочатку задачі.

Загальні характеристики конопель Nirvana Sky

Експерти відносять фемінізоване насіння конопель auto Nirvana Sky feminised до умовної категорії Super, де стрейну властиві воістину «гуліверські» розміри. У даного гібрида з висотою все більш ніж гаразд. Вона може досягати трьох метрів. У аутдорі такі гіганти можуть приносити від 100 до 250 грам розкішного канабісу з високим вмістом ТГК і середніми показниками по каннабідіолу і іншим фітоканнабіноідам. Природно, такі значні розміри вимагають більше часу на дозрівання і цвітіння. На останнє дорослим рослинам потрібно не менш ніж десяти тижнів.

Вирощування конопель Nirvana Sky

Говорячи про індор, як противагу аутдору, триметрових ялинок ви точно не отримаєте, але простору кущам знадобиться чимало. Враховуйте це перш, ніж виконувати посівні роботи. Природно, просто купити врожайне насіння конопель недостатньо. Гроверу знадобиться регулярно доглядати за своїми вихованцями, але вимоги у них не дуже високі і з завданням впорається навіть дебютант коноплярства. Зверніть увагу на міць стебла, якщо воно досить тендітне, то бажано проводити підв'язку. Адже суцвіття у кущів мають також значні розміри, а коли вони наливаються смолою, маса стає ще більшою.

Медичне застосування конопель Nirvana Sky

Це не медичний сорт, що володіє корисними властивостями, до яких відноситься здатність стимулювати апетит і позбавляти від проблем зі сном. Марихуана auto Nirvana Sky feminised без проблем виведе пацієнта з депресивного стану або меланхолії. Канабіс відмінно піднімає настрій і заряджає позитивними емоціями.

Аромат і ефект конопель Nirvana Sky

Ще під час цвітіння бутони виділяють приємний аромат мускатного горіха з незначними вкрапленнями ладану. У смаку проявляються також прянощі і легкий солодкуватий присмак. Стовідсоткова сатіва якщо не окриляє, то дарує приємне збудження і бадьорить. Поступово, прилив енергії йде на спад.