Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1752
В аутдорі очікування харвесту може виявитися злегка затягнутим, але підсумки вас неодмінно порадують кількісною та якісною оцінкою. Шишки конопель відмінно наллються смолою.
Показать все Свернуть

Auto New York City feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
не вбиває, як це часто буває з індічнимі лініями, а просто окриляє позитивними емоціями
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto New York City feminised Ganja Seeds

Сатівний гібрид, народжений кросом стрейнів Black Domina і Northern Lights отримав назву Авто Нью-Йорк Сіті, що найбільш характерно відображає його суть. Штам дарує радість і різноманіття приємних вражень не тільки в процесі вживання, але і під час вирощування. І завдяки великому сідбанку Ganja Seeds у вас є прекрасна можливість замовити насіння конопель післяплатою або будь-яким іншим зручним способом в нашому інтернет-магазині.

Загальні характеристики конопель New York City

Домінування в фенотипі sativa незвично поєднується з високим вмістом тетрагідроканнабінолу (не менше 18%), що, в свою чергу, відбивається на ефекті від вживання сорту конопель Аuto New York City feminised. Але про це нижче. Поки лише скажемо, що в стандартних умовах висота куща становить орієнтовно 40-60 сантиметрів і тільки в самих успішних коноплярів вершина центральної коли може долати метрову позначку. Очікувано, що з такими відмінними якісними характеристиками, маса сухої речовини повинна бути нижче середнього рівня, але це не так. З врожайністю у сорту все в повному порядку і 120 грам з рослини - зовсім не межа. Для цвітіння дорослих особин необхідно не менше семи тижнів.

Вирощування конопель New York City

Все, чого вам необхідно дотримуватися в процесі вирощування - регулярність підживлення стандартним набором добрив і контроль вологи. З такими вимогами без особливих зусиль впораються навіть найзапекліші новачки. У свою чергу, досвідчені коноплярі можуть зайнятися експериментальними техніками і тренуваннями. Рослини відчувають роботу гровера і, як правило, позитивно реагують на стимулювання з боку свого власника. В аутдорі очікування харвесту може виявитися злегка затягнутим, але підсумки вас неодмінно порадують кількісною та якісною оцінкою. Шишки конопель відмінно наллються смолою. Запах у сорту під час цвітіння малопомітний, так що можна заощадити на системі фільтрації повітря в індорі, і придбати якісне освітлення. В ідеалі вибирайте лампи на 600 W.

Медичне застосування конопель New York City

Для медичного сорту марихуани Авто Нью-Йорк Сіті характерний тонізуючий ефект, який може принести користь людям, які страждають від меланхолійних і депресивних станів. А ще канабіс позбавить вас від нападів нудоти і в цілому зробить загальний психоемоційний стан виключно позитивним.

Аромат і ефект конопель New York City

Володіє приємним цитрусовим ароматом, повністю позбавленим кислинки. Смак конопель не дуже цитрусовий, але на видиху легкість лимона проявиться обов'язково. Канабіс не вбиває, як це часто буває з індічними лініями, а просто окриляє позитивними емоціями.