Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS037324
У міксі підібрані насіння конопель автоквітучих фемінізованих стрейнів. Незалежно від сорту автофемки відрізняються високим імунітетом, компактним розміром і коротким циклом життя.
Показать все Свернуть

Auto Mix feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mix feminised Ganja Seeds

У міксі підібране насіння конопель автоквітучих фемінізованих стрейнів. Незалежно від сорту автофемки відрізняються високим імунітетом, компактним розміром і коротким циклом життя. Вони зацвітають незалежно від тривалості світлового дня і здатні порадувати урожаєм вже через 60-80 днів від насінини. Така особливість дозволяє гроверу збирати до 4 врожаїв за один сезон.

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель відмінно підходить як для умов аутдору, так і для домашнього гроубокса. Низькорослість дозволяє вирощувати їх навіть в системних блоках при ЕСЛ і ЛЕД освітленні в 100-150 Ватт.

Єдиним мінусом є невисока врожайність від 20 до 100 грам з куща, проте селекціонери не стоять на місці. В останні роки світові представлені нові сорти канабісу Auto fem з врожайністю в 150-200 грам з однієї рослини. При такому розкладі, автіки не тільки складуть конкуренцію фотоперіодним штамам, а й зможуть випередити деяких з них.

У магазині можна купити насіння конопель auto feminised в фірмових упаковках і на власні очі побачити майстерність селекційного мистецтва.