Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1883
Auto Mini Gun feminised - високопродуктивний сорт, з урожайністю на рівні 400-600 грам сухої речовини в залишку, по завершенні харвесту.
Показать все Свернуть

Auto Mini Gun feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder #2 x AK-47
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
баланс розслабленості і енергійності
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mini Gun feminised Ganja Seeds

Забійний крос стрейна Lowryder # 2 і AK-47 зробив свою справу і під чітким наглядом селекціонерів GanjaSeeds відбулося народження нової зірки на ринку комерційної марихуани, назву якій дали auto Mini Gun feminised. Наш інтернет-магазин насіння конопель пропонує придбати дану товарну одиницю в будь-яких кількостях, які вам необхідні. Материнська лінія AK-47 в поєднанні з чоловічим Lowryder # 2, дозволило вивести найпотужніший гібрид, за властивостями якого складно знайти аналоги. Особливо, якщо розглядати насіння фем коноплі автоквітучої.

Загальні характеристики конопель Mini Gun

Auto Mini Gun feminised - високопродуктивний сорт, з урожайністю на рівні 400-600 грам сухої речовини в залишку, по завершенні харвесту. Звертає на себе увагу порівняно невелика висота дорослих особин, що рідко долає метрову позначку. Для повного циклу цвітіння рослин потрібно близько семи-дев'яти тижнів. Складніше визначити рамки для часу збору врожаю, адже це визначається моментом висадки, а він для кожного регіону свій. Рівень ТГК в готовій марихуані середній, а ось КБД низький, що позитивно позначається на ефекті в процесі куріння.

Вирощування конопель Mini Gun

Сатівно-Індічна культура добре себе показує в будь-яких умовах вирощування, від закритих просторів і Грінхауза, до відкритого грунту. Особливо гарний гібрид в теплицях, де підтримка постійного теплого мікроклімату відкриває прекрасні можливості для підвищення врожайності.

Новачки обов'язково оцінять ефективність auto Mini Gun feminised, а більш просунуті гровери, в разі використання технік SCROG або SOG, можуть і зовсім відчути себе коноплярами, які здатні самостійно впливати на підсумки харвесту. Оберігайте рослини від надлишку вологи, щоб уникнути гниття і запліснявіння кущів, особливо в частині суцвіть. Також, у міру дозрівання, використовуйте підпірки, адже шишки у Авто Міні Гана досить масивні і стебла не завжди справляються з таким навантаженням.

Медичне застосування конопель Mini Gun

Auto Mini Gun feminised корисна для медицини культура, офіційно не відноситься до категорії медичних. Використовуючи канабіс Авто Міні Ган, можна непогано справлятися з преддепресивними станами і нудотою. Крім того, марихуана відмінно сприяє нормалізації апетиту і поліпшенню сну.

Аромат і ефект конопель Mini Gun

Аромат у канабісу м'який класичний. В процесі паління, смак стає м'яким і солодкуватим. Поєднання Indica і Sativa в фенотипі, дозволяє знайти той самий баланс розслабленості і енергійності від куріння цього чудового сорту.