Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1749
У питаннях культивації Mexican Airlines немає нічого специфічного, тому освоїти насіння конопель під силу навіть коноплярам, які не мають досвіду в гровінгу.
Показать все Свернуть

Auto Mexican Airlines feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Colombia
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Columbian x Mexican
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розкриває весь потенціал вашої уяви
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mexican Airlines feminised Ganja Seeds

Auto Mexican Airlines feminised - таку назву отримав оригінальний гібрид, отриманий в результаті складного кросу, проведеного селекціонерами Ganja Seeds. Схрещування колумбійської і мексиканської сатіви з чистим рудералісом дозволило вивести новий штам з привабливими характеристиками і особливою стійкістю до будь-яких негативних факторів, типу цвілі, температурних стрибків і комах шкідників. Але найбільше бажання гроверів купити насіння конопель Mexican Airlines пов'язують з його високою врожайністю.

Загальні характеристики конопель Mexican Airlines

Для автоквіта у сорту просто вражаючі показники. Судіть самі, при досить середній висоті рослин, один квадратний метр площі здатний на дев'ятому тижні дати вам півкілограма і більше забійного канабісу з високим вмістом ТГК і порівняно низькою часткою каннабідіола.

Вирощування конопель Mexican Airlines

У питаннях культивації Mexican Airlines немає нічого специфічного, тому освоїти насіння конопель під силу навіть коноплярам, які не мають досвіду в гровінгу. Кущі швидко набирають силу і формують суцвіття. Шишки конопель мають масивні габарити з помірною щільністю, а також великою кількістю смол, що викликають непідробний апетит. Стрейн прекрасно культивується в індорі і аутдорі. Просто виберіть свій улюблений спосіб і отримуйте задоволення від гровінга.

Медичне застосування конопель Mexican Airlines

Аuto Mexican Airlines feminised, який відноситься до медичних сортів, широко застосовується для профілактичних дій та лікування пацієнтів з психічними розладами. Це можуть бути як біполярні розлади, так і аутизм, епілепсія, депресивні стани і інше. Нерідко цю марихуану рекомендують в якості заспокійливого і розслабляючого засобу. Натуральність і природність впливу - важливі особливості, що заслуговують на окрему увагу.

Аромат і ефект конопель Mexican Airlines

У канабісу дуже нестабільний аромат. Загальний букет можна умовно розділити на дві лінії: цитрус і ладан. Залежно від підпиток добривами, які використовівалися, та умов вирощування, домінує або цитрус, або як раз ладан. Єдине, в чому можна бути повністю впевненими, обидва запаху повністю передалися і смаку. Сатівна марихуана б'є потужно в ціль практично одночасно, розкриваючи весь потенціал вашої уяви. Дуже добре підходить для реалізації творчих ідей і мозкового штурму.