Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06044
Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Medeo були отримані шляхом схрещування добірних представників "світу індика" з рудералісом, який наділив стрейн здатністю зацвітати незалежно від тривалості світлового дня.
Показать все Свернуть

Auto Medeo feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Ruderalis
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'язи розслабляться, а думки припинять докучати метушливими нападками
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Medeo feminised Bang Seeds

Насіння конопель auto Medeo feminised - відмінний посадковий матеріал, який підходить для висадки у відкритий грунт, а також в гроубокс. Культура відрізняється стрімким розвитком, високою якістю ТГК - 18% і високим показником врожайності. Рослини цього штаму можуть вередувати при різких перепадах температури, а також не люблять переливи, в іншому ж сорт досить податливий.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ароматом фруктів. Якщо планується вирощування більш 3-х кущів в приміщенні, то рекомендується оснастити гроубокс хорошою вентиляцією, оснащеної вугільним фільтром. У висоту кущі можуть досягати 130 сантиметрів.

Зовні кущі виглядають як пухнасті "монстри" з довгою і пишною центральною колою і безліччю довгих бічних гілок. Листя має насичений зелений колір, а до харвесту починає трохи відливати пурпуровим і фіолетовим відтінком.

Походження конопель Medeo

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Medeo були отримані шляхом схрещування добірних представників "світу індика" з рудералісом, який наділив стрейн здатністю зацвітати незалежно від тривалості світлового дня.

Особливості вирощування конопель Medeo

Даний штам канабісу може зажадати від гровера певних знань і навичок. Масивна коренева система віддає перевагу місткий горщик від 5-7 літрів, наповнений живильним субстратом, що складається з суміші перліту, кокосового волокна і збагаченої грунту. Оптимальне освітлення для вирощування - від 150 ват Днат. Удобрювати культуру слід з особливою обережністю. Підживлення вносять після 40-го дня життєвого циклу, суворо дотримуючись інструкції виробника. Щоб не помилитися з першого разу, досвідчені садівники рекомендують починати з половини дозування, зазначеної виробником добрив, спостерігаючи реакцію рости і поступово збільшуючи дозу.

Елітне насіння конопель цього штаму мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування на 12-24 години в воді і пророщування між вологими ватними дисками.

Урожайність з одного квадратного метра посівної площі становить до 600 грам сухих ароматних бутонів. Рослини піддаються техніці SCROG і LST.

Аромат і ефект конопель Medeo

Проліковані бутони наповнять весь простір чарівним фруктовим ароматом. Приємний м'який дим залишить солодкуватий післясмак і подарує чудове відчуття невагомості. М'язи розслабляться, а думки припинять докучати метушливими нападками. Увага припинить гонку за "сонячними зайчиками" минулого і майбутнього, дозволивши растаманові насолодитися чудовим спокоєм моменту «Зараз».

Медичне застосування конопель Medeo

Ця культура не є медичною, але може застосовуватися в якості легкого заспокійливого і седативного засобу.