Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03857
Вибирайте той метод вирощування, який вам більше до душі. А якщо це ваш дебютний гров, будьте просто раціональні і довіряйте інтуїції. Досвідчені коноплярі зможуть істотно підвищити врожайність, використовуючи техніку SCROG або SOG.
Показать все Свернуть

Auto Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mazar x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужне розслаблення настає після кількох затяжок і тримається дуже довго
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Авторський гібрид, створений на основі також авторського фотоперіодного сорту Mazar, що вважається одним з головних досягнень селекції Dutch Passion. Для появи новинки, брідеру знадобилося лише якісно схрестити названий вже Мазар з Ruderalis (дика конопля).

Загальні характеристики конопель Mazar

При висоті дорослої рослини не більше 70-80 сантиметрів, його можна назвати високоврожайним. Адже один кущ приносить в кінці сезону до 120 грам марихуани. Відомий рекорд аутдору для даного гібрида. Він становить 205 грам з одного куща. Період дозрівання порівняно швидкий - близько сімдесяти днів (з відліком від появи перших паростків).

Вирощування конопель Mazar

Ніяких високих вимог для даного сорту немає. Регулярне додавання поживних речовин, помірна вологість і світловий режим 20/4 - все, що необхідно для якісного зростання і результативного харвесту. Вибирайте той метод вирощування, який вам більше до душі. А якщо це ваш дебютний гров, будьте просто раціональні і довіряйте інтуїції. Досвідчені коноплярі зможуть істотно підвищити врожайність, використовуючи техніку SCROG або SOG.

Медичне застосування конопель Mazar

Відмінний заспокійливий засіб для спонтанних панічних атак або просто непояснених нападів тривожності. Марихуана auto Mazar feminised позбавить вас від безсоння і зміцнить апетит.

Запах, аромат і ефект конопель Mazar

Інтенсивний індічний аромат проявляється ще на стадії цвітіння і переноситься також в суху речовину. Смак конопель пряний і щільний. Ефект потужного розслаблення настає після кількох затяжок і тримається рівно ще дуже довго.