Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1871
З переваг стрейна обов'язково слід виділити вологостійкість, захист від захворювань і шкідників, а також стійкість до перепадів температури. Представляючи це автоквітуче насіння фем конопель, позначимо відразу, що для цвітіння рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів.
Показать все Свернуть

Auto Maria feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Santa Maria
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий, що супроводжується відмінним настроєм і запаморочливою ейфорією
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Maria feminised Ganja Seeds

У гібрида Аuto Maria feminised просто легендарна генетика. Селекціонери сідбанка GanjaSeeds взяли за базову лінію багаторазового переможця міжнародних виставок, в тому числі кубка «High Life». Якщо ви все ще перебирає в голові відомі сорти насіння конопель, і не здогадалися, то це популярна у всьому світі Santa Maria. Так, саме її гени були схрещені з найчистішим Ruderalis. Такий крос надав вже відомим перевагам Санта Марії автоквіт і максимальну адаптованість до різних кліматичних умов для гровінга.

Загальні характеристики конопель Maria

Представляючи це автоквітуче насіння фем конопель, позначимо відразу, що для цвітіння рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів. Від конкретної дати висадки посівного матеріалу буде залежати і термін дозрівання. Брідери GanjaSeeds принципово не озвучують чіткі терміни, прекрасно розуміючи, наскільки різними можуть бути умови вирощування і клімат в кожному конкретно взятому прикладі. Єдине, в чому ви можете бути точно впевнені - стабільність врожаю. Маса готового до вживання канабісу дорівнює 400-600 грамам. Знову ж таки, вилка пов'язана з методом культивації а він може бути абсолютно різним (Greenhouse, Outdoor, Indoor).

Вирощування конопель Maria

З переваг стрейна обов'язково слід виділити вологостійкість, захист від захворювань і шкідників, а також стійкість до перепадів температури. Незважаючи на компактні розміри кущів, суцвіття у дорослих особин великі і швидко покриваються значним шаром апетитних смол.

Медичне застосування конопель Maria

Орієнтованість на комерцію, жодним чином не впливає на можливість використовувати даний канабіс для профілактичних маніпуляцій і лікування. Точно відомо про ефективність Аuto Maria feminised, як анестетичного засобу проти болю різного походження. Антистрес, стимулятор апетиту, заспокійливий і позитивний продукт - все це конкретно відноситься до властивостей канабісу Авто Марія.

Аромат і ефект конопель Maria

Головний аромат хеша - перцева м'ята, а в якості доповнення букета, гурмани з легкістю виявлять легкі фруктові та гвоздичні нотки. Смак конопель яскравий і претензійний. Ефект бадьорить, що супроводжується відмінним настроєм і запаморочливою ейфорією.