Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1746
Оптимальним часом висадки посівного матеріалу вважається перша половина весни. Рослини швидко переходять від вегетації до цвітіння і фактичний цикл їхнього життя реально короткий, як для автоквіта.
Показать все Свернуть

Auto Mango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Thai, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sweet Thai x Mango Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
легкий, хвилюючий вашу уяву
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mango feminised Ganja Seeds

Навіть виходячи з того, як назвали гібрид, можна зрозуміти його головну відмінну рису. І це дійсно дуже ароматна конопля, яка в повній мірі передає атмосферу тропіків. Схрещування стрейна Sweet Thai і Mango Widow стало основою для появи на світ фемінізованого автоквіта Манго. І якщо не так давно купити марихуану даного сорту було практично неможливо, то тепер ви навіть можете замовити насіння конопель поштою і самостійно виростити таку кількість канабісу, яке захочете. А вже Аuto Mango feminised точно цього заслуговує, адже селекціонери банку насіння Ganja Seeds виконали титанічну працю, щоб вивести унікальну позицію для свого асортименту.

Загальні характеристики конопель Mango

Індічно-сатівний штам показує відносно невисоку врожайність (в межах 300-500 грам з 1 кв.м.), але з урахуванням середньої розвиненості куща (не вище одного метра) і якості одержуваної продукції - це виглядає цілком прийнятно. Зверніть увагу ще й на той факт, що для повного дозрівання рослинам необхідно не так і багато часу - до дев'яти тижнів. А цвіте кущ і того менше. Якщо провести висадку в грунт з першими теплими днями, то вже у вересні можна замислюватися про харвест. Відсоток вмісту ТГК в сухій речовині високий, а КБД пристойно середній.

Вирощування конопель Mango

Оптимальним часом висадки посівного матеріалу вважається перша половина весни. Рослини швидко переходять від вегетації до цвітіння і фактичний цикл їхнього життя реально короткий, як для автоквіта. Крім відносної компактності, стрейн привертає до себе увагу універсальністю. Можна купити насіння конопель для вирощування в індорі, а можна зробити закупівлю і для відкритого грунту. Грінбокс, теплиці, балкони - все підійде. Ви обмежені лише власними можливостями. До речі, новачкам сорт підходить цілком, якщо не починати свій дебютний гров з експериментів і технік, які раніше не застосовувалися на практиці.

Медичне застосування конопель Mango

Марихуана не рекомендується до вживання пацієнтами, що страждають від гіперактивності. Навпаки, для людей, що знаходяться в психологічній ямі або просто схильні до стресів, кілька затяжок будуть дуже доречні. Адже канабіс відмінно піднімає настрій і дарує масу позитивних емоцій.

Аромат і ефект конопель Mango

Поряд з освіжаючим тропічним ароматом, шишки в процесі куріння доповнюють загальний букет витонченою кислинкою. Ефект легкий, злегка збудливий і хвилюючий вашу уяву. Вона ніби заряджає вас енергією, хоча насправді це відбувається завдяки веселощам і бадьорості сатіви в даному фенотипі.