Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04116
Насіння конопель сорту Mandarine володіють високим відсотком (99%) схожості, однак такий показник актуальний тільки при дотриманні стандартних правил пророщування. Насіннєвий матеріал добре сходить і розвивається в умовах закритого грунту та аутдору.
Показать все Свернуть

Auto Mandarine feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Ice Cool x Cream Caramel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
все тіло наповниться теплими хвилями радості, щастя і умиротворення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mandarine feminised Ganja Seeds

Фемінізований auto Mandarine - прекрасний штам канабісу від брідерів Ganja Seeds. Гібрид має високий психоактивний потенціал і доставить вишукане задоволення поціновувачам ароматних і фруктових сортів. Виразний аромат мандарина наповнить все приміщення, в якому буде виростати кущ. Цвітіння триває всього лише 70 днів, а висота рослини рідко перевищує 90 сантиметрів.

Відмінною особливістю культури вважається мінливе забарвлення листя. На заключному етапі життєвого циклу листя придбають фіолетові, а іноді і червонуваті відтінки.

Походження конопель Mandarine

Елітне насіння конопель автоквітучого стрейна Mandarine - результат схрещування легендарного Ice Cool з ароматним Cream Caramel. Рівень ТГК в смолі може досягати 18%.

Особливості вирощування конопель Mandarine

Насіння конопель сорту Mandarine володіють високим відсотком (99%) схожості, однак такий показник актуальний тільки при дотриманні стандартних правил пророщування. Насіннєвий матеріал добре сходить і розвивається в умовах закритого грунту та аутдору. З м2 досвідчені садівники знімають до 400 грам іскристих сухих суцвіть або до 50 г з куща на вулиці.

Добре розвивається коренева система, яка зажадає горщик від 5 літрів. При менших обсягах рослини не зможуть повністю розкрити свій потенціал.

Смак і ефект конопель Mandarine

Смолисті бутони даного штаму виділяють приємний мандариновий аромат. Дим, в буквальному сенсі, захочеться з'їсти. Настільки виразно в ньому відчувається солодкість цитрусових, що поки растаман буде ними насолоджуватися, то не помітить, як все тіло наповниться теплими хвилями радості, щастя і умиротворення.

Медичні характеристики конопель Mandarine

Стрейн відмінно знімає біль, але не відноситься до медичних штамів.