Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03302
Сорт добре себе показує в будь-якому середовищі, будь то відкритий грунт або індор. Успішне вирощування конопель в закритому просторі, на думку експертів сідбанка GanjaSeeds, багато в чому залежить від використання світлового режиму 20/4. Що стосується аутдору, то посів насіння можна робити вже ранньою весною.
Показать все Свернуть

Auto Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Kush, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow х Lemon OG Kush х Original Haze
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий, що сприяє пошуку творчих рішень і приємного проведення часу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Для того, щоб цей гібрид з'явився в асортименті банку насіння GanjaSeeds, була пророблена колосальна селекційна робота. Професійні брідери провели складний багаторівневий крос таких генетичних ліній, як Біла Вдова, Lemon OG Kush і, звичайно ж, базового Original Haze. Саме така історія створення автоквітучого фемінізованого штаму Lemon Haze, який полюбився коноплярам з різних куточків нашої безкрайньої планети.

Общие характеристики конопли Lemon Haze

Сатівно-індічний гібрид з домінуванням Sativa у всьому прекрасний, від швидкості дозрівання до якості врожаю. Співвідношення фенотипів сатіва і індика дорівнює пропорції 65/35. Для цвітіння рослині потрібно не менше восьми-дев'яти тижнів, що можна вважати умовно середнім показником для значної частини автофемів. Насіння фем конопель auto Lemon Haze feminised подарує вам не тільки задоволення про вирощуванні, а й порадує хорошим урожаєм. Від 300 до 500 грам якісного канабісу принесуть рослини невеликої висоти (в межах 50-80 сантиметрів). У аутдорі з одного куща деякі гровери примудряються збирати до 150 грам! Ще приємнішим буде той факт, що частка ТГК в готовій марихуані становить близько 18%, що досить непогано.

Вирощування конопель Lemon Haze

Сорт добре себе показує в будь-якому середовищі, будь то відкритий грунт або індор. Успішне вирощування конопель в закритому просторі, на думку експертів сідбанка GanjaSeeds, багато в чому залежить від використання світлового режиму 20/4. Що стосується аутдору, замочувати насіння конопель можна вже ранньою весною. При використанні гідропонних систем, найімовірніше, вам доведеться контролювати висоту кущів, що норовлять витягнутися максимально. Сорт цілком під силу освоїти не тільки коноплярам, які вже мають практичний досвід гровінгу, але і тим, хто тільки пізнає ази цього захоплюючого заняття.

Медичне застосування конопель Lemon Haze

Марихуана auto Lemon Haze feminised ефективно використовується в медицині як засіб для виведення пацієнтів з меланхолійних і депресивних станів. Стимулювання апетиту - ще одна корисна властивість канабісу Лемон Хейз.

Аромат і ефект конопель Lemon Haze

Смак конопель характерний для даної генетичної лінії - поряд з приємною кислинкою лимона в ньому присутній присмак гашишу. Аромат у марихуани не дуже помітний і тільки гурмани зможуть відчути все той же цитрусовий відтінок на тлі класичного Хейза. Ефект канабісу бадьорить, сприяє пошуку творчих рішень і приємного проведення часу.