Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1741
Індічний сорт канабісу порівняно швидко проходить період вегетації, в процесі якого у куща формується потужна і витягнута кола по центру.
Показать все Свернуть

Auto Lavender feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lavender x Lowryder#2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відправляє вас у світ релаксу та відновлення емоційного фону
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lavender feminised Ganja Seeds

Багато в чому, виведений брідерами сідбанка GanjaSeeds новий гібрид, має чимало спільного з материнської генетикою Lavender. Хоча і Lowryder # 2, з яким здійснювалося схрещування, також частково реалізований в новинку. Auto Lavender feminised - яскравий представник автоквітучих сортів, чиї фемінізовані насіння конопель гранично адаптовані під кліматичні умови євразійського материка, незалежно від широти, на якій його планують культивувати.

Общие характеристики конопли Lavender

Індічний сорт канабісу порівняно швидко проходить період вегетації, в процесі якого у куща формується потужна і витягнута кола по центру. Її висота сягає з легкістю тридцяти сантиметрів. Суцвіття за забарвленням поступово переходять з зеленого в насичений помаранчевий або навіть янтарно-золотистий колір. На цвітіння рослини витрачають до дев'яти тижнів, а пік зрілості конопляр позначає самостійно, так як різний час висадки визначає і строки збирання врожаю.

Купити насіння коноплі авто Лавендер, значить стати володарем врожаю не менше 400-600 грам шикарною марихуани з кожного квадратного метра посівної території. Високий вміст ТГК гармонізує з низькою часткою КБД і привертає цими показниками відвідувачів кофешопів і легальних магазинів по всьому світу.

Вирощування конопель Lavender

Для рослин сорту важливі стабільність і регулярність догляду, без будь-яких особливих технік або умов. Ви просто підтримуєте достатню вологість, якісне освітлення і періодично підгодовуєте своїх вихованців. Нічого надординарного. Такі умови по плечу навіть дебютантам гровінга.

Зверніть увагу, що з самого початку цвітіння на плодах і листках рослин почнеться виділення смол. Це цілком нормально для даного сорти конопель. Щодо методу вирощування, творці штаму радять орієнтуватися на власні переваги і можливості. Гібрид прекрасно реалізує свої можливості, як у відкритому грунті, так і в індорі.

Медичне застосування конопель Lavender

Для сорту, який значиться в переліку медичних, широта його застосування виглядає закономірно. Астма, епілепсія і аутизм - лише невелика дещиця тих захворювань, які канабіс здатний якщо не вилікувати, то, хоча б полегшити дискомфорт симптомів. А ще ж є хороші задатки протистояння судом і нівелювання психоемоційного перенапруження.

Запах, аромат і ефект конопель Lavender

Вишуканий і тонкий аромат м'яти з розмарином і базовим запахом лаванди, створюють незвичайний букет весняного травневого ранку в передгір'ях Альп або Карпат. Домінанта Indica визначає загальний ефект від вживання марихуани, гранично відправляючи вас в світ релаксу та відновлення емоційного фону.