Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1863
З урахуванням того, що перед вами виключно жіночі насіння конопель, а сам гібрид автоквітучий, гровер може не відволікатися на дотримання світлового режиму і виведення тільки жіночих особин, повністю присвятивши свій гров для обраного методу вирощування.
Показать все Свернуть

Auto Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder #2 x Hindu Kush x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурює вас в світ спокою і приємної «летаргії»
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Kush feminised Ganja Seeds

Схрещування індічного стрейну Hindu Kush, родом з пакистанської частини Гіндукушу, з оригінальним Lowryder # 2, дало можливість селекціонерам банку насіння GanjaSeeds знайти унікальний баланс в генетиці між індіка і сатіва. А дика конопля Ruderalis, також присутня в кросі, стабілізувала штам.

Загальні характеристики конопель Kush

Висота дорослих рослин auto Kush feminised рідко перевищує позначку в шістдесят сантиметрів, тому компактність вважається ще однією перевагою сорту. Показники періоду цвітіння становлять близько семи-дев'яти тижнів, а ось по термінах харвесту точну інформацію брідери не пропонують. Вони знаходяться в прямому зв'язку з часом висадки посівного матеріалу і умовами вирощування. При середній частці ТГК і низькому рівні КБД, канабіс можна ефективно використовувати в медицині. Сорт не буде хорошим початком для дебютантів коноплярства і вимагає певного досвіду в гровінгу.

Вирощування конопель Kush

З урахуванням того, що перед вами виключно жіночі насіння конопель, а сам гібрид автоквітучий, гровер може не відволікатися на дотримання світлового режиму і виведення тільки жіночих особин, повністю присвятивши свій гров для обраного методу вирощування. Для збільшення підсумкового обсягу бажано використовувати методики SCROG або SOG. Компактність кущів дозволяє вирощувати коноплю в обмеженому просторі, будь то шафа або гроубокс. Щодо аутдору, єдиною вимогою є необхідність оберігати ваших вихованців від заморозків. Сорт не рахується морозостійким і при зниженні температури кущі негативно реагують на це. В іншому, стійкість до грибкових інфекцій і цвілі у штаму на пристойному рівні.

Медичне застосування конопель Kush

Головна гідність, завдяки якій варто купити насіння марихуани цього сорту для лікувальних цілей, полягає в ефективному протистоянні м'язового болю і проблем в роботі суглобів. Більш того, канабіс добре заспокоює і позбавляє від неприємних нав'язливих думок, робить сон більш міцним і здоровим, підвищує апетит до норми. Що вже говорити про антистресові властивості хеша.

Запах, аромат і ефект конопель Kush

Незвичайний сирний смак доповнює екзотика спецій, що виражається не тільки в процесі куріння, але і при бажанні вдихнути аромат перед вживанням. Димний смаковий малюнок також має характерні нотки ладану. Хеш впливає практично миттєво, занурюючи вас в світ спокою і приємною «летаргії».