Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03522
Рослина відноситься до числа невибагливих у вирощуванні, тому навіть початківцю гроверу цілком під силу отримати чудовий продукт.
Показать все Свернуть

Auto King’s Kush feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
King's Kush x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание Auto King’s Kush feminised Green House Seeds

Якісне насіння конопель Auto King's Kush feminised. Популярний сорт як серед досвідчених садівників, так і серед дебютантів. Любителі цього стрейна із задоволенням відзначають, що заявлені виробником якості гібрида повністю відповідають дійсності. Стрейн радує наданим впливом, яке сприяє фізичної та творчої активності.

Загальні характеристики конопель King's Kush

За 9 тижнів auto King's Kush feminised досягає 80-90 см висоти і видасть до 600 грамів суцвіть з одного квадратного метра посівної площі в закритому приміщенні і 70-80 грамів з куща на відкритому повітрі. Цвітіння стрейна супроводжується ароматом цукру, фруктів і соковитих ягід.

До закінчення цвітіння трихоми схожі на рідке срібло і навіть можуть огорнути листя. Залежно від умов культивації листя можуть придбати яскраво-поморанчевий, пурпурно-синій або вогненно-червоний колір.

Вирощування конопель King's Kush

Для здорового розвитку і високої врожайності стрейну необхідний режим освітлення від дванадцяти до вісімнадцяти годин. При бажанні вирощується цей сорт канабісу круглий рік, температурний стовпчик не повинен опускатися нижче +10 °C.

Рослина відноситься до числа невибагливих у вирощуванні, тому навіть початківцю гроверу цілком під силу отримати чудовий продукт.

Медичне застосування конопель King's Kush

Фемінізований гібрид допомагає впоратися з безсонням, знімає хворобливі прояви.

Аромат, смак і ефект конопель King's Kush

Унікальний суперсолодкий виноградний присмак, спільно з потужністю і тривалістю виробленого психоактивного ефекту, здатний задовольнити запити будь-якого гурмана.

Компоненти рослини володіють сильним психоактивних впливом тривалістю не менше 5 годин, тому для спілкування з даної марихуаною, рекомендується відвести вільний від справ час. Невелика доза швидко повалить тіло і свідомість в ейфорійну розслабленість, та звільнить від вантажу накопичених проблем.