Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04213
Гілляста будова спадкоємця Kalashnikova і Green-O-Matic ідеально підходить для застосування прогресивних методів культивації SoG і SCRoG, що сприяють рясному врожаю.
Показать все Свернуть

Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Kalashnikova x Green-O-Matic
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний енергетичний сплеск у всьому організмі, підвищення настрою і тонусу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание Auto Kalashnikova feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння канабісу автоквітучого штаму, користуються підвищеним попитом у коноплярів, що займаються культивацією культури в комерційних цілях. У кращих традиціях класичної індіки рослина за 9-ти тижневий відрізок життєвого існування, швидко розвивається і обростає пишною гіллястістю. Генетична спадщина фемінізованого штаму з 15% рівнем ТГК, бере початок від двох легендарних класичних сортів Kalashnikova і Green-O-Matic. Перший бере участь в створенні зовнішнього вигляду і щільності суцвіть послідовника, а завдяки Green-O-Matic б'є рекорди насиченістю смоли.

Загальні характеристики конопель Kalashnikova

Для досягнення кущем метрової висоти і максимального потенціалу врожайності, потрібно зовсім небагато часу. Причому для стадії цвітіння нема потреби міняти світловий режим. У цей період листя збільшуються в розмірах, а масивні шишки суцвіть покриваються товстим шаром якісної смоли.

Через 7-9 тижнів цвітіння настає пора збору врожаю. При виконанні необтяжливих рекомендацій, з одного квадратного метра посіву в Indoor можна зібрати до 800 грамів суцвіть і 80-100 г з куща на відкритому повітрі.

Вирощування конопель Kalashnikova

Гілляста будова спадкоємця Kalashnikova і Green-O-Matic ідеально підходить для застосування прогресивних методів культивації SoG і SCRoG, що сприяють рясному врожаю.

Медичне застосування конопель Kalashnikova

Поряд з високими рекреаційними властивостями, штам наділений великим лікувальним потенціалом, завдяки якому сорт рекомендується для терапії важких захворювань. Препарати на основі цієї рослини лікують хронічну втому, прояви фізичного болю, депресії і стресу, відсутності апетиту.

Аромат, смак і ефект конопель Kalashnikova

Крім високої врожайності, штам володіє великим спектром приємних відтінків, серед яких домінує насичений смак фруктів. Потужний енергетичний сплеск у всьому організмі, підвищення настрою і тонусу, стимуляція діяльності головного мозку - саме такий ефект надає невелика доза.