Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06039
Цей автоквітучий сорт конопель, як і всі автоквіти, переходить в фазис цвітіння незалежно від світлового режиму. Температуру повітря в гроубоксі (Indoor) рекомендується підтримувати в рамках + 20-28 0 С, а вологість не повинна перевищувати більше 50%.
Показать все Свернуть

Auto Kaindy feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Ruderalis
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
растаман зможе лише розмістити себе на найближчому дивані і мовчазно споглядати простори галактики
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Kaindy feminised Bang Seeds

Автоквітучий фемінізований стрейн Kaindy від професійних генетиків сідбанка BangSeeds - чудова перлина автоквітучій лінійці, здатна вразити кожного гровера високим врожаєм і сильним кам'яніючим впливом. Рослини злегка примхливі в культивації, не люблять надмірного внесення добрив і негативно реагують на прищипивуння і переливи. Початківцю садівникові, щоб отримати відмінний врожай шишок даного стрейна, доведеться приборкати свої амбіції, зайвий раз підгодувати рослину, а також подбати про належні умови гровінга і живильного субстрата. В іншому ж гібрид невибагливий і податливий.

Сходи культури швидко перетворюються в прекрасні кущі з подовженою центральної колою і численними бічними гілками. Листя на кущах формується не багато, що дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвітть, живлячи їх життєвою силою. У висоту рослини досягають 150 сантиметрів, а життєвий цикл становить 10-12 тижнів (від розсади до харвесту). Пік цвітіння супроводжується приємним, але насиченим запахом, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

Походження конопель Kaindy

Фемінізовані насіння конопель auto Kaindy отримані в результаті схрещування Indica і Ruderalis genetics.

Особливості вирощування конопель Kaindy

Культура чудово буде розвиватися в горщику об'ємом від 5 літрів, який слід наповнити збагаченим грунтом з фосфором, азотом і калієм . Цей автоквітучий сорт конопель, як і всі автоквіти, переходить в фазис цвітіння незалежно від світлового режиму. Температуру повітря в гроубоксі (Indoor) рекомендується підтримувати в рамках + 20-28 0 С, а вологість не повинна перевищувати більше 50%. В якості освітлення підійде лампа ДНаТ потужністю від 250 ват.

Своєчасний полив і періодичне внесення добрив допоможуть коноплярам розкрити весь потенціал врожайності рослини, і зняти важкі смоляні шишки на харвесті.

Аромат і ефект конопель Kaindy

Пахощі висушених і пролікованих суцвіть приємні, в них можна вловити солодкі ноти. Вплив стрімкий і потужний. Після однієї затяжки курець навряд чи зможе пройти далі одного метра, оскільки тіло перетвориться в "камінь". Растаман повинен враховувати, що після вживання ароматного стаффа, він зможе лише розмістити "себе" на найближчому дивані і мовчазно споглядати простори галактики.

Медичне застосування конопель Kaindy

Марихуана даного гібрида популярна в сфері медицини. Штам відмінно протистоїть симптомам різного характеру: глаукомі, астмі, м'язових спазмів і безсонні.