Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1739
Фемінізоване Аuto Jack x White Widow Auto Jack x White Widow насіння конопель проходить всю дистанцію з моменту прокльовування до піку зрілості за дев'ять-дванадцять тижнів. Такий великий розліт по термінах пов'язаний з кліматом і умовами вирощування.
Показать все Свернуть

Auto Jack x White Widow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jack x White Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ви підете в одну з найцікавіших своїх подорожей в світ фантазій і прекрасного настрою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Jack x White Widow feminised Ganja Seeds

Хіба могло вийти щось слабке або непривабливе в результаті схрещування таких легенд ринку комерційної марихуани, як Jack і White Widow. Особливо, коли крос виробляють досвідчені селекціонери банку насіння Ganja Seeds. Ще до появи в продажу нового гібрида, список тих, хто готовий був оформити попереднє замовлення насіння конопель, виявився вражаючим.

Загальні характеристики конопель Jack x White Widow

Фемінізоване Аuto Jack x White Widow насіння конопель проходять всю дистанцію з моменту прокльовування до піку зрілості за дев'ять-дванадцять тижнів. Такий великий розліт по термінах пов'язаний з кліматом і умовами вирощування. Урожайність гібрида не можна назвати видатною, але свої 300-500 грам чудового канабісу, ви неодмінно отримаєте. Йдеться про розрахунок врожаю з одного квадратного метра посівної площі. Вже сформовані кущі рідко долають метрову позначку в висоту, але мають добре розгалужену структуру. При високому рівні ТГК і середніх показниках КБД, сорт з упевненістю можна називати знахідкою для гровера, особливо, з оглядкою на його зовнішню привабливість.

Вирощування конопель Jack x White Widow

Для тих, хто планує купити насіння конопель, аутдор для яких буде кращим рішенням - вибирайте Аuto Jack x White Widow feminised і точно не пошкодуєте. Особливих вимог до гровінгу у сорту немає. Виняток становить вологість, з якою необхідно бути вкрай обережними. Підвищений рівень вологи в подальшому позначиться негативно не тільки на розвитку, а й здоров'ї рослин. Помірний полив - те, що потрібно. Досвід непринциповий. Навіть новачкові під силу досягти бажаного результату в аутдорі або індорі. Хоча перший метод краще.

Медичне застосування конопель Jack x White Widow

Цей стрейн не має прямого відношення до медичної категорії канабісу, що не заважає йому бути ефективним засобом в боротьбі з нападами нудоти і зниженням апетиту. Як і багато сатівно-індічних сортів, дана марихуана сприяє підняттю загального емоційного фону і зміцненню сну.

Аромат і ефект конопель Jack x White Widow

На тлі класичного трав'яного аромату, запах коноплі доповнюється приємними пряними нотками. У підсумку ви отримуєте букет, який так само насичує і смак під час вживання канабісу. Всього кілька затяжок ароматним димом і ви підете в одну з найцікавіших своїх подорожей в світ фантазій і прекрасного настрою.