Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06035
Фемінізовані насіння конопель auto Irimshik - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Щоб отримати гібрид, брідери схрестили чудовий штам Original Cheese з легендарним Critical +.
Показать все Свернуть

Auto Irimshik feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Cheese, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical+ х Ruderalis х Original Cheese
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
почуття шаленої радості
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Irimshik feminised Bang Seeds

Auto Irimshik feminised - дивовижний стрейн від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds. В першу чергу сорт полюбили за чудовий аромат сиру на піку цвітіння. Другою позитивною якістю гібрида є високий потенціал врожайності, що вельми не природно для автоквітучих штамів канабісу. В "крові" сорту домінує індіка, тому шишки виростають важкими і тугими. Крім цього рослини мають винятковий імунітет до цвілі і гнилі, вони не бояться різких перепадів температур, стійко переносять прищипування, тренування, переливи і тривалі періоди посухи. Така комбінація позитивних якостей робить культуру ідеальною для першого грова. Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити, то даний штам - це те, що потрібно.

У висоту рослини досягають 80 сантиметрів в гроубоксі, а в аутдорі можуть дотягуватися до позначки в 130 см. Життєвий цикл становить 7-9 тижнів. Досвідчені садівники рекомендують ближче до харвесту підв'язати найперспективніші галузі, щоб не допустити їх надлому під вагою шишечної маси.

Походження конопель Irimshik

Фемінізовані насіння конопель auto Irimshik - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Щоб отримати гібрид, брідери схрестили чудовий штам Original Cheese з легендарним Critical +. Після тривалої стабілізації гібриду були додані гени незворушного до примх погоди Рудераліса. Саме Ruderalis наділив культуру невибагливістю до умов культивації та автоквітучою ознакою.

Особливості вирощування конопель Irimshik

Елітне насіння конопель представленого сорту рекомендується попередньо замочити на ніч у воді і проростити між вологими серветками або ватними дисками. Стрейн ідеально адаптований для вирощування в відкритому грунті і в умовах гроурума. На вулицю розсаду висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Перевагою автоквітів є їх здатність зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. З огляду на короткий життєвий цикл, гровер зможе зняти до декількох урожаїв за один літній сезон.

Якщо садівник бажає допомогти рослинам розкрити потенціал врожайності, то рекомендується висаджувати насіння або розсаду у великі горщики, об'ємом від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат або ЕСЛ (теплий). Створивши належні умови, коноплярі знімають до 800 грам смолистих (сухих) бутонів з одного метра квадратного посівної площі.

Аромат і ефект конопель Irimshik

Висушені і подрібнені бутони цієї культури виділяють чудовий сирний аромат. Приємний на смак дим залишає невимовний і загадковий післясмак, що нагадує вершки. Вплив характеризується яскравою ейфорією, яку супроводжують позитивні вібрації і почуття шаленої радості. Можливі ковзання по простору геніальних ідей і філософських роздумів.

Медичне застосування конопель Irimshik

Цей гібрид не є медичним, однак здатний легко усувати наслідки стресу, піднімати настрій і підвищувати життєвий тонус.