Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1733
Насіння конопель Haze Gom підходить для вирощування в домашній оранжереї і відкритому грунті. Компактність кущів дозволить замаскувати плантацію у високій траві і не турбуватися про її виявлення випадковими очима.
Показать все Свернуть

Auto Haze Gom feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Silver Haze x Lowryder2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приплив бадьорості і наснаги, плавно змінюється солодким зануренням в глибини спокою та релаксу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Haze Gom feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Haze Gom здатне формувати стійкі до цвілі і гнилі сходи, що досягають 80-90 сантиметрів. Рослина утворює міцний і товстий стовбур і нечисленні бічні гілки, повністю посипані зав'язями суцвіть. Стрейн підходить для починаючих гроверів і не викличе труднощів у процесі вирощування. Кущі повністю відцвітають за 8-10 тижнів і порадують садівника відмінним урожаєм смолистих і тугих шишок. Під час цвітіння приміщення наповниться вишуканим фруктовим ароматом, з виразними нотками тропічних плодів. Рівень ТКГ коливається в межах 18-21%, що досить багато для автофемінізованого штаму.

Родовід конопель Haze Gom

Насіння конопель Аuto Haze Gom feminised було отримане в результаті схрещування легендарного предка автоквітів Lowryder # 2 з клоном оригінальної Silver Haze. Одержаний гібрид успадкував невибагливість, високий імунітет, а також стійкість до комах-шкідників. Початківцям-садівникам, які ще не визначилися з вибором, рекомендується придбати насіння конопель саме цього штаму.

Особливості вирощування конопель Haze Gom

Насіння конопель Haze Gom підходить для вирощування в домашній оранжереї і відкритому грунті. Компактність кущів дозволить замаскувати плантацію у високій траві і не турбуватися про її виявлення випадковими очима. Перед висадкою в грунт горішки рекомендується замочити і проростити у вологих ватяних дисках.

В якості поживного грунту використовують магазинну грунтосуміш з вмістом корисних для росту мікроелементів: фосфор \ азот \ калій. Рекомендований обсяг горщиків: 5-7 літрів. Протягом усього життєвого циклу рослинам потрібний режим освітлення 18 \ 6 або 20 \ 4 лампою 150-400 Ватт Днат.

За оптимальних умов культивації врожайність може досягати 500 грам з одного квадратного метра або 50-120 грам з куща.

Смак і ефект конопель Haze Gom

Проліковані подрібнені суцвіття виділяють хвилюючий уяву аромат фруктів, доповнений благородними хейзовимі відтінками. Дим не густий, але м'який. З першої затяжки відчувається теплий прилив бадьорості і наснаги, який плавно змінюється солодким зануренням в глибини спокою та релаксу. На сьогоднішньому ринку представлений і другий фенотип Haze Gom, що відрізняється запахом пряних трав і спецій з долею цитруса і хвої. Його дим міцний і може викликати легке першіння.

Медичні властивості конопель Haze Gom

Терапевтичний потенціал стрейна дозволяє використовувати екстракти смоли і сухі бутони для нормалізації сну і стимуляції апетиту. Він добре себе зарекомендував у боротьбі з хронічним болем і глаукомою. Володіє винятковими седативними властивостями.