Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06567
Автоквітучий фемінізований Стрейн Euforia - психоактивна і невибаглива культура, виведена селекціонерами знаменитого сідбанка Ganja Seeds. Генетикам вдалося домогтися неймовірного ефекту.
Показать все Свернуть

Auto Euphoria feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Euforia X Automatic Skunk
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
мощный, эйфория
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
91 грн.
46 грн.

Описание Auto Euphoria feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований Стрейн Euphoria - психоактивна і невибаглива культура, виведена селекціонерами знаменитого сідбанка Ganja Seeds. Генетикам вдалося домогтися неймовірного впливу від вживання цього гібрида. Чистий ейфорійний підйом особливо сподобається цінителям першокласного канабісу, який розкриває творчий потенціал і дарує шалену радість. Цей сорт марихуани може похвалитися високим медичним потенціалом, що дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування цілого ряду психоневрологічних недуг.

Компактні рослини, що не перевищують 100 сантиметрів у висоту, ідеально дозрівають в умовах домашнього гроубокса, теплиці і на вулиці. Стрейн не викличе труднощів при культивації навіть у початківця садівника і всього за 70-77 днів від посадки насіння в грунт нагородить щедрим урожаєм смолистих шишок. У генотипі цього сорту марихуани домінує сатіва, але невеликий відсоток індіки відображається на формі, зовнішньому вигляді і будові куща. Бутони виростають щільними і важкими. У пік цвітіння вони виділяють аромат солодощів і фруктів. Багатий терпеновий профіль диктує садівникові особливі умови культивації. Якщо в гроурумі буде рости більше двох кущів, то чудовий аромат потрібно буде приховувати нейтралізаторами і оснастити систему вентиляції вугільним фільтром.

Походження конопель Euphoria

Генетикам сідбанка Ganja Seeds знадобилося кілька років, щоб вивести гідний фенотип цього сорту. Елітне насіння конопель auto Euphoria feminised було отримане шляхом схрещування фотоперіодного штаму Ейфорія з невибагливим і ароматним Automatic Skunk. Через кілька циклів стабілізації шляхом відбору і перехрещення кращих сходів, генетикам вдалося отримати потужний, красивий, забійний, урожайний і податливий гібрид з терапевтичним потенціалом, який швидко зайняв лідируючу позицію на ринку насіння канабісу. Концентрація тетрагідроканнабінола в сухій речовині досягає 20%. Це гідний показник для автоквітучої культури.

Особливості вирощування конопель Euphoria

Фемінізоване насіння конопель auto Euforia має високий відсоток схожості (99%). З них прокльовуються тільки жіночі сходи, які гарантують гроверу отримання справжньої сенсімільї - неопиленого куща марихуани. Рослини формують величезну центральну колу, яка своєю масою практично рівна вазі всіх бутонів на бічних гілках. До плантації може бути застосована техніка SCROG і LST. В індорі штам нагородить коноплярів урожаєм до 550 грам суцвіть з кожного квадратного метра посадкової площі при освітленні від 400 Вт. В Аутдорі з однієї растіхи можна зняти до 250 г шишок.

Оптимальні умови культивації:

Температура + 24-28 градусів за Цельсієм;
Вологість повітря - 50-55%;
Збалансований живильний субстрат, що складається з перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту в рівних частках;
Регулярний полив у міру висихання грунту;
Хороший повітрообмін в гроубоксі;
Горщики від 7-12 літрів;
Обдув плантації вентилятором (кулером для стелс-боксу).
У відкритий грунт Стрейн висаджують добре укоріненою розсадою в лунки від 10-15 літрів. Важливо, щоб нічна температура протягом кількох днів була не нижче +10 градусів за Цельсієм.

Аромат і ефект конопель Euphoria

Сухі суцвіття і білосніжний дим створюють враження, що опинився в кондитерській і лише нотки благородного Сканку. Вплив характеризується ейфорічним злетом і творчою активністю. Ефект цілком контрольований. Розум зберігає ясність і чіпляється за неординарні і креативні думки. Посмішка не сходить з лиця, хочеться рухатися і спілкуватися.

Медичне застосування конопель Euphoria

У терапевтичних цілях цей штам використовують для виведення пацієнтів зі стану глибокої депресії і пригніченості. Екстракти стимулюють апетит і підвищують життєвий тонус.