Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06033
Якщо гровер хоче отримати великий врожай ароматних бутонів, то рекомендується висаджувати насіння конопель в горщики від 7 літрів, а також забезпечити плантацію потужним освітленням від 250 ват Днат.
Показать все Свернуть

Auto Emba feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical+ x Roadrunner
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує розслаблення, що супроводжується м'якими ейфоричними вібраціями
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Emba feminised Bang Seeds

Фемінізований автокаітучий гібрид Emba - прекрасний високоврожайний стрейн, що виділяє чудовий цитрусовий аромат під час цвітіння. Сходи культури в короткі терміни перетворюються в компактні кущі з безліччю коротких бічних гілок і подовженою центральної колою. Рослини добре переносять спеку, а також не бояться епідемії цвілі і гнилі. Віддаючи перевагу даного штаму, починаючому гроверу слід підтягнути теоретичні знання в області культивації канабісу, тому що ця культура потребує певної уваги і турботи в процесі вирощування.

У висоту рослини досягають 90 сантиметрів в домашній оранжереї, а в умовах відкритого грунту можуть витягуватися до 110-120 см. Повний цикл життя рослини (від насіння до харвесту) становить 10-12 тижнів. У генотипі стрейна в рівних пропорціях містяться гени індіки і сатіви, що гарантує прекрасний збалансований ефект.

Автофемінізівані насіння конопель - прекрасний посадковий матеріал від селекціонерів BangSeeds. З "горіхів" гарантовано сходять тільки жіночі сходи. Дана обставина дозволить садівникові раціонально розпланувати наявну площу для культивації, а також спрогнозувати врожайність.

Походження конопель Emba

Елітне насіння конопель фемінізованого стрейну Emba auto - результат кропіткої роботи генетиків сідбанка BangSeeds. Культура була отримана шляхом схрещування знаменитого сорту Critical + з Roadrunner. Обоє батьків залишили позитивний слід на отриманому гібриді. Він знайшов унікальні смакоароматичні якості, відмінний ефект і високий потенціал врожайності. Рівень ТГК досягає 17%.

Особливості вирощування конопель Emba

Представлений сорт канабісу відмінно адаптований під вирощування у відкритому грунті, а також в умовах гроурума. Якщо гровер хоче отримати великий врожай ароматних бутонів, то рекомендується висаджувати насіння конопель в горщики від 7 літрів, а також забезпечити плантацію потужним освітленням від 250 ват Днат. В обмежених оранжереях можна встановлювати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват.

В якості поживного субстрату можна використовувати суміш вермикуліту (перліту), кокосового волокна і збагаченої землі. Культура дуже пластична і добре гнеться. Кущі добре реагують на помірне внесення добрив і регулярний полив. З одного квадратного метра досвідчені садівники знімають до 800 грам іскристих суцвіть (сухих).

Аромат і ефект конопель Emba

Шишки представленого гібрида мають дивовижний аромат, який поєднує в собі запах прянощів і насичені відтінки цитрусових. Приємний на смак дим дарує розслаблення, що супроводжується м'якими ейфорічними вібраціями. Підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичне застосування конопель Emba

Auto Emba feminised володіє унікальним терапевтичним потенціалом, який дозволяє використовувати сухі суцвіття і екстракти гібрида для усунення больових симптомів різного походження. Штам також застосовують як антидепресант і як панацею при епілепсії.